3.5 aylık bebeğim oto koltuğuna sığmıyor yenisine geçmeliyim ama..

agathis soruyor: 3

Bebeğim 3.5 aylık 7 kilo.Doğduğundan beri Maclaren pusetinin ana kucağını kullanıyorduk oto koltuğu olarak.Fakat şimdi omuzları zor sığıyor içine. Henüz 9 kilo da değil ama yeni bir oto koltuğu almalıyım. Acaba hangisi uygun olur çünkü boyu henüz 60 cm. Çok fazla para da vermek istemiyorum. Buna benzer bir durum başına gelenler ne marka koltuk aldınız?

Bir de bunlar çok terletiyor bebekleri ya bir çözümü yok mu?Kış günü t-shirtle oturtuyorum..

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


nadia

bebeconfort opal aldik. 0-9 arasi ayni ana kucagi gibi geriye donuk kullaniliyor. 9-13 arasi yine deriye donuk ama genisligi ayarlaniyor. sonra ise one donuk. sanirim 9-13 arasi opsiyonu sizin isinizi gorur. biz de 8 kg.'dan beri bu sekilde kullaniyoruz.


Eeeeehuuu

ben de concord neo intense almıştım. tam bir rezalet. omuzların sıkışması, terletme sorunu bu modelde de mevcut. benim oğlum da 4,5 aylık ve 1 aydır sığmıyo içine. arabada göstermelik taşıyoruz resmen. hangi marka alırsın bir tavsiyem yok ama bu markayı almamanı söyleyebilirim :) 
gelecek tavsiyelere ben de açığım :)


agathis

Herkese teşekkürler. Gulmina; peki geriye dönük mü kullandınız ?Aklımı kurcalayan bir de bu var.2 yaşına kadar geriye dönük koltuk öneriliyormuş. Cevaplamak için Üye ol