yatak kenarı kullanan var mı?

nurturia soruyor: 5

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ozdenin_oykusu

canım,ğer benim kızım gibi yatağın her köşesini dönerek gezen bir çocuğun varsa ne yazıkki pek kullanışlı olmaz diye düşünüyorum.


neyran

Merhaba,


Benim kızım da akşamları 360 derece dönüyor. Sabah kaldığımda başı yatağın ayak ucunda oluyor. O yüzden ben de güvenirlik konusunda pek emin olamadım. 

Belki yatağınıza özel çıkarılıp takılabilir parmaklık yaptırabilirsiniz...


hilaldefne

Ben şu aralar tecrübe ettiğimden rahatlıkla söyleyebilirim ki parmaklıklı yataklar kadar güvenli değil. Bebeğin dönerken düşmesi (yatağı baştan sona döne döne geziyor uykusunda zira) bir yana ayağa kalkmayı ve emeklemeyi öğrendiğinde üzerinden atlamaya kalkar, kenarlarından düşebilir. Uyandığı an emeklemeye, ayağa kalkmaya, tırmanmaya başlıyorlar.
Yatağı atmak emezsen yer yatağı yatağı yapabilirsin. Yer yatağı için de http://www.bebekchik.com/?urun-1700-Dream-Tubes-Korkuluklu-Carsaf-Beyaz.html kullanılabilir.


skisac

ben kullanıyorum lindamın bu ürününü, gayet memnunum, oğlum üzerine ayaklarını atarak uyuyor arada:) ayağa kalka bildiğinde yataktan inmeyi öğretirsen sıkıntı olmaz. biz yatağın bir tarafını duvara dayadık 2 metrelik uzun yastık kılıfı diktirip içine 3 tane yastık koyduk, duvara çarptığında canı yanmasın diye, diğer tarafınada orta kısma lindamın bu ürününü koyduk, başlık kısmı ile kalan kısmını bir yastık koyduk aşağı kısımdan da sabahları artık kendisi iniyor, eskiden kalan kısma ben yatıyordum. ben üründen memnunum, ama çok yüksek değil, eğer ayağa kalkıp kendini atarsa sıkıntı olur. bizde park yatakta var ama artık oğlum park yatakta yatmak istemiyor.

Bir arkadaşım marangoza 4 tarafı kapalı yer yatağı yaptırmıştı o da güzel olmuştu, cila felan attırmamıştı ahşabına 350 tl civarıydı. o da denenebilir yeriniz varsa


basakboran

jokere bakin orda daha ucuz yatak koruyuculari

 Cevaplamak için Üye ol