Alerji Doktoru

lugesya soruyor: 10

Anadolu yakası Alerji doktoru ( alerjik rinit, goz alerjisi, sut alerjisi ) tavsiyesi rica edeceğim.
Elif Daglıyı duydum ama cok pahalı ve cok mesgul. baska onerıler var mıdır ?

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


elifazra

merhaba,
Fatih Özkaragöz alerji üzerine tek diyebilirim Bağdat Caddesinde muaynehanesi var.Babasıyla birlikte çalışıyorlardı yanlış hatırlamıyorsam (Kemal Özkaragöz).
Birde Yaşar Ekren var enfeksiyon hastalıkları uzmanı alerjiyle ilgili sıkıntılarım vardı 3 hafta önce gittim kendisine tavsiye üzerine tedaviye başladık şimdilik iyi gidiyor Kartalda muaynehanesi nette telefonları var düşünürsen.
Acil şifalar...


okanumut

Avrupa yakasında ama İ.Ü İstanbul Tıp Fakültesi'nden Prof. Dr. Nermin Güler..


Damla

lugesya, alerji konusunda fazla uzmanlaşmış doktorların, alerji tanısı koymada biraz el çabukluğu olduğunu düşünüyorum. Benim başıma gelmişti: http://www.kitubi.com/2010/03/21/AlerjiHikayemVeAlerjiHakk%c4%b1ndaDe%c4%9fi%c5%9fenG%c3%b6r%c3%bc%c5%9flerim.aspx

Bir de ünlü doktorların tamamında belirttiğin dezavantajlar olacak.

Ilgaz'ın doktorunun da alerji üzerine uzmanlığı var, Ayla Kamburoğlu Göksel, istersen önce böyle bir doktora da gösterebilirsin.


lugesya

çok sağolun arkadaslar.


nesejoy

Elif Dagliya biz gittik arkadasimin onerisi ile. o cok memnun kalmisti ove ove bitiremedi ama ben oyle ahim  sahim birsey goremedim. gerci bizim alerji degil de sindirimle ilgili oldugu cikti sonradan ortaya.  muayenesi 275 tl., cumartesileri cok yogun oluyor.

bir de alerjici diye gittik biz ona ama sonradan cocuk doktoru teyzem o gigus hastaliklarinda uzmandir ben oyle biliyorum dedi. ben arastirmadim bir daha neci diye.yaseminn

.


ozlemekin

http://www.academichospital.com.tr/hekimlerimiz/bulent-karadag

Alerji konusunda bu doktoru önermişlerdi


julyasia

maltepe üniversitesi tıp fakültesinde prof. feyzullah çetinkayayı önermişti bir tanıdığımız. kendisi çok memnundu
aysenberen

@elifazra kızım 4 yaşında..Fatih özkaragöze götürmeyi düşünüyorum..Elif hanım Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim


pinartan

Elif Dağlı'ya biz 3 kez gittik. Belki işinin ehli ama gerçekten iletişim konusunda çok zayıf. Sizi hemen savıp, diğer hastayı almak istediğini belli ediyor. Hele çocuklarla iletişimi  bence berbat. Ailece öyle negatif hislerle, hiç bir şey soramamış, ne olduğunu anlamamış olarak muayeneden çıkmış buluyorduk kendimizi.


Cevaplamak için Üye ol