camino bebek arabası

busraa soruyor: 10

Dün AVM de bebek arabalarına baktık, içlerinde en makul olanı buydu.Baby2Go nun yan ürünüymüş.Acaba aranızda kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


ESRA39

Ben kraft baston almıştım ,baston olduğu halde arabaların bagajında çok sıkıntı yaşattı bana...artık kullanmıyorum çok basit bir baston aldım yatanlarından onu kullanıyorum ..elinden geldiği kadar ufak ve taşınabilir al arkadaşım..kraftıda satıyorum eğer ilgilenirseniz...üç ay kullandım ...garantisi var..


Aysegul_

9,9 kg olduğu yazıyor biraz ağır değil mi?


ESRA39

nerede yazıyor 9 kilo?


Aysegul_

ferihanın verdiği linkte yazıyor son satırında.


ezgik

hem çok ağır hem de bu fiyata ise çok pahalı bence, içine ağırlık koyarak sürmeyi deneyin alacağınız arabayı sürüş kolaylığı çok önemli bencebusraa

beni vazgeçirdiniz arkadaşlar, bebek için ilk mağaza gezmemizdi nede olsa, araştırmalara devam.Bi de benim bebeğim aralıkta geleceği için şööyle nisan ayına kadar bebek arabasına  ihtiyacımız olmaz sanırım.Oturmaya balşayacağı dönemlerde kullanacağımız için hafif bi puset işimizi görecektir.Maclarenleri beğendim ama pahalılar, ESRA kraftın ağırlığı ne kadar, bi de yeni aldığın puset ne marka?


didoba

Chicconun liteway ya da ct 0.5 modellerini tavsiye edebilirim. ikisi de baston ve kullanımı rahat. . sırtı tamamen yattığı için doğumdan itibaren kullanlıyor. aralıkta çıkmam demeyin. benim oğlum şubat doğumlu biz 20. gün çıktık dışarı.,

bu arada liteway modeli daha yeni olduğu için daha kullanışlı noktaları var sırt ayarı tek elle yapılıyor mesela. bir de ön tekerleri tek olduğu için manevrası rahat. biz ct 0.5 almıştık. liteway sonra çıktı onu da eşimin yeğenine aldık. onlar da çok memnunlar.


Aysegul_

Bence de çıkmayız demeyin ben de öyle düşünerek hamileyken almamıştım. Sonra doğum yapınca bir türlü fırsat bulamadım. 3 aylıkken mi ne alabildim ve çok pişman oldum o kadar çok dışarı çıkma fırsatını kaçırdım ki resmen eve kapandım 3 ay. Bir de travel sistem düşünür müsünüz anakucağını bebek arabasına monte ediyorsunuz. Kendi arabanız da varsa daha da kolay oluyor arabadan alıp bebek arabasına koymak.
Acele etmeyin daha vakit var iyice araştırın ne yazık ki bebek arabalarında şöyle bir şey var, bütün güzel özelliklerin hepsinin bir arada bulunduğu bir bebek arabası yok malesef, ben çok araştırdım bulamadım (niye yok anlamıyorum öyle bir araba yapılırsa diğer modeller satılmaz diye mi acaba?:) bu yüzden özellikle olmasını istediğiniz özellikler neyse ona göre arayabilirsiniz. örn çift yönlü mü olsun hafifliği katlanma şekli tentesinin tam kapanabilmesi kolay katlama açma gibi.busraa

travel sistemlerde chicco nun ct0.2 sine baktım puseti 10.8 kg, ağır değil mi, travel sistem olup da hafif olanı yok mu bunların?


Aysegul_Yagmur_Irmak

Baston puset ve anakucağı şeklinde travel system tavsiye ederim. Örnek olarak maclaren, bebe confort mila-creatis anakucağı vs. ;) Sonradan gidip baston almanıza da gerek kalmaz...


Cevaplamak için Üye ol