sterilizatör olarak ne kullanıyorsunuz?

doublebassist soruyor: 9

arkadaşlar sterilizatör almayı düşünüyorum. fiyatı aşırıya kaçmayan ve kullanışlı sterilizatör marka tavsiyelerinizi bekliyorum benim kafama en çok yatan arzum bebbe buharlı pişirici& sterilizatörü oldu. kullanan arkadaşlar memnun mu? aynı zamanda biberonda ısıtıyormuş, yumurtada pişiriyormuş. çok fonksiyonlu ve fiyatıda 70 lira .bu markadan memnun olan yada memnuniyetsiz olan var mı? yafa uygun gfiyatlı başka tavsiyesi olan var mı?( henüz ilk etapy

ta kullanım ihtiyacım ne kadar olacak bilmiyorum. bu yüzden uygun fiyatlı olsun istiyorum. her şeyin en iyisini ala ala göçtük:))

Bu soruyu cevapla


19 Cevap


doublebassist

gözdekavak arkadaşım yeni bir konıu başlığı açarsan belki daha çok yazını görüp yardım eden olacaktır.


NORTH_TAN

gözde ben avent ile vestel mikrodalgada kullandım, arkadaşıma verdim o da arçelik de kullandı, şuanda başka bir arkadışım kullanıyor.

Yurtdışında başka bir marka kullanıcağına eminim ama 2 arkadaşımda sığmadı diye geri dönmedi.

yükseklik mesele olmaz (17 cm) ama iç en ve boyu 30 cm(yaklaşık 12 ınc) olması yeterli olacaktr mikro dalgada.

minumum 1100 watt üstünde gücü olmasını öneririm 2 dkda sterilizasyon yapabilirsin


ozge2727

Bu ürünü kullanıyorum.Ve diyebilirim kş hayat kurtarıcım  benim:)Oğlum ek gıdaya geçtğinden beri yemeklerini bunda hazırlıyorum.Basit ve kullanışlı.Pişirme ve siteril işlemlerini kısa sürede mükemmel şekilde yapıyor.Umarım sizinde işinize yarar:)


doublebassist

çok teşekkür ederim özge:)demirin_annesi

avent kullanıyorum,memnunum.sterilizatörlerde bence tek sorun biberonların içinden ıslak cıkması.weewell sanırım kurutma özelliği olan yeni bir ürün cıkarmıs,bakabilirsiniz.


mayinannesi

Ben hiç emziremedim dolayısıyla kızım doğduğundan beri biberonlar ve sterilizatörle haşır neşirim. Weewell buharlı kullanıyorum ve çok memnunum. Diğer markaları kullanmadığım için bizimki en iyisidir diyemem ama fiyatı uygun ve işlevsel. seyahatlere de bavula atıp gidiyoruz ebatları da dehşet büyük değil.


sg

chicco mikrodalga sterilizatörü kullanıyorum
çok memnunum


doublebassist

Herkese çok teşekkür ederim arzum bebbenin sterilizatorunu sipariş verdim umarım kullanışlı olur


violet38

bende Avent aldim,mikrodalga icin,isitici iconde chicconun digital olanini aldim,ama henuz kullanmaya baslayamadim tabi,Cevaplamak için Üye ol