devam sütü

gulcinozden soruyor: 3

Yakınımızın gittiği doktor(gerçekten çok iyi bir doktor) 8 aydan sonra bebeklerinize hazır hiçbişeyi vermenize gerek yok demiş.devam sütü,hazır muhallebiler,kahvaltı mamaları gibi..günlük süt verebilirsiniz,muhallebileride sütle yapın demiş.Özellikle devam sütlerinin ilk aylarda anne sütü olmadığın çok önemli olduğunu ilerki aylarda gereksiz olduğunu belirtmiş.Böyle bir duyumu olan kimse varmı? ben oğluma aptamil 3 vermeye devam ediyorum.vermesemmi acaba??

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


edamira

ben veriyorum ve sakıncası olduğunu düşünmüyorum.doktorumuzda verebilirsin diyor.sizin doktorunuz ne diyor bu duruma ? arkadaşınızın dr. kim?


SEREL

benim bebişim 13 aylık biz hala geceleri aptamil junior veriyoruz.doktorumuz bir sakınca olmadığını söyledi muhallebisinide yemek yemek istemediği zaman milupaların hazırlarından veriyorum.


gulcinozden

arkadaşımın doktoru acıbadem maslak ta bir doktor ancak isim olarak bilemiyorum.Biz doktorumuzla konuşmadık bu konuyu(ama zannediyorumki beni hangi tarafa yatkın görürse öyle konuşucak).Kararsız kaldım açıkçası.Cevaplamak için Üye ol