Ankara'da Montessori Semineri

Oznur soruyor: 10

Arkadaşlar, daha önce güncellemelere yazmıştım ama arkadaşlarım dışındakilerin göremeyeceğini düşününce...
Ankara'da 19,25 veya 26 tarihlerinden herhangi birinde (tercih çoğunluğa göre değişecektir)Hilal Hanım tarafından Montessori semineri yapılacaktır.
Yer: Binbirçiçek
Katılmak isteyenler uygun bir tarih ile birlikte bana cumaya kadar bildirirse veya  http://groups.yahoo.com/group/montessori_egitimi/database?method=reportRows&tbl=25" target="_blank" rel="nofollow"> http://groups.yahoo.com/group/montessori_egitimi/database?method=reportRows&tbl=25
üye olanlar direk listeye adını yazdırabilir, görüşmek dileğiyle.

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


Ulku

uc tarih de bana uyar. gelmek isterim. dusundum de, 26si daha cok uyar :)
o zaman yazayim, tercihim: 26.09.2010
ismim Ulku.
beni de yazar misin listeye?


Oznur

Tamamdır Ülkü, hemen ekliyorum.
Ad-Soyad:Ülkü ?
Mail:?
Tarih:26.09.2010


Oznur

Söylemeyi unutmuşum, mail ve açık yazmak istemediklerinizi özelden gönderebilirsiniz.


Oznur

İlgilenenler için Neriman Hn.ın iletisini olduğu gibi ekliyorum.

Hilal hn'la bugün görüşebildim..

Seminer tarihi: 25 Eylül
Saat: 10:00 - 16:00 (İsteyenler materyal incelemek ya da soru sormak için daha uzun süre kalabilirler)
Yer: Binbir Çiçer Anaokulu (Adres için link http://www.binbircicekyuva.com/iletisim/page.html" target="_blank" rel="nofollow"> http://www.binbircicekyuva.com/iletisim/page.html)

(Not: Seminer iç mekanda olacağı için, Hilal hn ayakkabıyla girilmemesini rica etti..Bu nedenle üşürüm, rahatsız olurum diyenler yanlarında patik vs getirebilirler)

Umarım 26 Eylül tarihini tercih eden arkadaşlar da katılabilirler..Çoğunluk 25 Eylül dediği için 25 Eylül tarihine belirlemek durumunda kaldık..

Seminere gelecek arkadaşlardan seminer öncesi kişi başına düşen ücreti (500 tl/ bölü kişi sayısı) seminer öncesinde toparlamamızı rica edeceğim..Para toplama konusunda gönüllü varsa, benimle iletişime geçebilir.. Gönüllü çıkmazsa ben hesap numaramı veririm, böylelikle seminerden 1 hafta öncesinde ücreti toparlamış olur ve orada para toplama vs gibi işlerle uğraşmayız...
Bir NOT daha: Listede adı olup da tarih belirtemeyen ya da listeyi ve konuyu yeni görenler de katılabilir..Listede tanıdıkları olup herhangi bir şekilde onlarla iletişime geçebileceklerin de onları haberdar etmesini rica ediyorum..


Ulku

oznur, cocukla gelebiliyor muyuz?Oznur

Başak,
senin geleceğini pek tahmin etmedim işin açıkçası :)ne de olsa kuzu direk Hilal hanımın ellerinde:)ama  seni de görmek isteriz dabi :)
Ülkü, iyi bir soru, hemen öğrenmeye çalışayım.


Oznur

:)Ay özlemişim yahu.. süper o zaman, ordan direk Sapanca'ya geçeriz:)


Oznur

Gelmezmiyiz:)Bizim baba yan çizmezse..Montessori seminerine kesin de diğeri dediğim gibi ama ben gelmek istiyorum:)Biliyorsun bazen şuracıklara gelmek bile problem olunca tek gözüm hiç kesmiyor oraları, dur kandırma çalışmalarına başlıyorum anca...:))Oznur

Dur sen bakeym, kumam Hayat Hoca mı, ben mi diyeceğim :)


serpilunal

Ya Sapanca'ya nereye gidiyorsunuuuuz? montessori adi altinda caktirmadan organizasyon mu bu yahu?  Cevaplamak için Üye ol