İstanbul Avrupa- Çocuk alerjisi uzmanı tavsiyesine ihitiyacım var.

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


nadia

Anadolu yakası Elif Dağlı bir numara bence bu konuda. İlle Avrupa yakası derseniz de Haluk cokugras. Nisantasinda. Gecmis olsun


ayberke

Geçen diş doktorumuza gittim.(pedodontist) kendi çocuğuda çok alerjikmiş.Bizimkindede hafif var.Muabbet ederken Prof nermin çoşkun dedi.Kesinlikle süper dedi.(Soyadından tam emin değilim yanlız)Muayenesinde mutlaka beklemek zorunda kalıyormuşsun ama hakediyormuş.


ayberke

Bulduğuna sevindim.Bu arada elifi de hiç tavsiye etmedi.Hem kendisi hemde kendisine gelen hastaların velileri söylemiş.Bizm kkendi çocuk doktormuz gibi diş hekimimizde herşeyin doğlaından yana.Yani ben güveniyorum.Birde bir rahatsızlık olduğunda 10 tane doktora gitmektense iyiisne gidip sonuç almayı tercih ederim.Bu yüzden gittiim tüm doktorları uzun vadeli olarak seçiyorum sonrada değiştirme ihtiyacı duymuyorum.Eğer nermine gidersen sonucu burada bizlerede yaz.Belki bizede ilerde lazım olur.
Kolay gelsin.


ZeynepYenice

osmanoğlu hastanesinde bir dr var bi arkadaşım kızı için gitmişti ama şimdi ismi aklıma gelmiyor, bu doktor aslında izmirde yaşıyor ayın belli günleri bu hastanede hasta kabulunde bulunuyor, hastaneyi aradğınızda bu bilgiyi söylerseniz kim olduğ hakkında yardımcı olurlar.


nadia

Elif Dağlı alerjim astım üzerine uzmandir. İmmunoloji uzmanı değil niye ki bağışıklık sistemi ile ilgili sorununuz mü var. Neyse zate. Tercih etmemissiniz. Gecmis olsungunesderin

Dr. Ahmet Hasanzade. alerji üzerine. gereksiz ilaçtan kaçınan bir doktor. tavsiye ederim. bakırköy de


esinburakesin

Doç. Dr. Ahmet Akçay. Kesinlikle gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir doktor. Çocuk doktorluğunun yanında Hem çocuk alerji uzmanı hem göğüs hastalıkları uzmanı hem de immunoloji uzmanı olmak üzere 3 tane dalın da uzmanlığına sahip. Doktor doktor gezeceğinize sadece bir kez AHMET AKÇAY a gitmeniz yeterli bence. Websitesi www.ahmetakcay.com Herkese geçmiş olsun.


cano

biz ahmet hasanzadeye götürüyorduk doğru az ilaç veriyor ama çok fazlada tahlil yaptırması sebebiyle bütçemizi bayağı aşıyordu.sonra doğum yaptığımız hastanedeki kızımın ve oğluşumun bebeklik dr raif beye götürdük.hasanzade ile aynı ilaçları verince aynı teşhisleri koyunca ve bizede piyasadaki alerji ilaçlarının hepsinin aynı olduğunu kime gidersek gidelim aynı ilacı vereceklerini söyledi ki doğruydu bizde ahmet hasanzadededen vazgeçtik ciddi anlamda bütçemizi aşıyordu.


zaten bi zaman sonra çocuğunuzun dr siz oluyorsunuz ne zaman tıkanıyor nezaman dr götürülmeli anlıyor ve elinizdeki ilaçlarla siz tedavi etmeye başlıyorsunuz. GLY23

bakırköy osman pinçek önerebileceğim iyi bir doktor ayrıca muayeneden sonra da telefonla ulaşabilirsiniz 

ayrıca nermin güler ben oğlumu götürdüm o da dalında çok iyi 


canece

Merhaba, bir annemiz Ahmet Hasanzade için cok tahlil istiyor demiş 😳 Cok sasırdım. Kontrol amaçlı yılda bir kez tam kan sayımı ve idrar ister. Eger çocukta bir enfeksiyon olduğunu düşünürse tahlil ister, antibiyotik verip vermemek adına kı bence cok doğru bir uygulama. 3 yıldır gidiyoruz iki çocuğumla. İyi ki onu tanıyarak antibiyotikle tanışmamışız:) kesinlikle tavsiye ederim. Az ilaç, güçlü bağışıklık..


Cevaplamak için Üye ol