Hangi yatak?

cassiopeia soruyor: 5

Merhaba 5 aylık hamileyim ve yavaş yavaş hazırlıklara başlıyorum.Yatak konusunda ise tecrübeli anne babalardan yardım bekliyorum.Bebeğim ilk aylar bizim yanımızda kalacak daha sonra odasını ayırmayı düşünüyoruz.Sizce park yatak mı mobilya yatak mı almalıyım karar veremedim.Park yatak kaç yaşa kadar idare eder park yataktan sonra yeniden bir mobilya yatak almama gerek var mı?siz neler yaptınız?

Bu soruyu cevapla


35 Cevap


Aysegul_Yagmur_Irmak

Selamlar, ne yaptın, yatak işini hallettin mi, bir karar verdin mi? Merak ettim.
İstanbul'daysan Masko'dan bizim Irmak'ın takımını aldığımız mobilyacıyı tavsiye edebilirim.


cassiopeia

selam saol canım ilgin için sorma yaaa çok üzgünüm suyum azalmış 30. haftada farketti doktor bayadır onun üzüntüsü içerisindeyim.Erken doğum riski de var deyince apar topar bir arkadaşımın kullanmadığı sepet yatağını aldım.Bir kaç ay onda idare edicez sonrada burada bir mağazada büyüyen karyola ve dolap beğendim onları alıcaz inşallah.sağ salim doğsun da oğlum gidip almak kaldı bir tek.teşekkür ederim ilgin için.Bursada oturuyorum bu arada...


Aysegul_Yagmur_Irmak

Hiç kötü düşünme sağsalim doğum yapacaksın vakti gelince. Bol bol su iç, dinlen.


Betul_Emre


ben beşiğini ikea'dan almayı düşünüyorum.. ve içine alacağım yatağa karar veremiyorm.. ikea'daki bebek yatakları arasında en pahalı olan yatak 219 tl ve içi komple lateks en iyisi o diyorlar ancak şimdi işbir ve yataş'da bebek yatağı üretiyorlar.. ancak bu yatakların içi yay ve süngerlerden oluşuyor ancak açıklamalırda sertifikalı olduğu söyleniyor.. kararsız kaldım.. bu konuda tavsiyeye ihtiyacım var..

yardımlarınızı bekliyorum


Betul_Emre

yardım edecek anne ve anne adayları yetişin :)
Cevaplamak için Üye ol