Doğum kiloları ne kadar zamanda gidiyor?

sema51 soruyor: 10

Doğumda kaç kilo aldınız? Aldığınız kiloları ne kadar zamanda nasıl verdiniz? 

Bu soruyu cevapla


22 Cevap


okurk

18 kilo almıştım. Derlerki sezeryanlilar zor kilo verir.kizim 2 aylikken kuran okuttum gobegim yoktu bile.emziren anneler genelde kolay kilo veriyor ama veremeyende var illa ki.


momi

25 kilo aldim.7 ayda eski kiloma dondum ama sezaryan gobegim var malesef. Yuruyus yapiyorum hamur isinden uzak durmaya calisiyorum.


nisanimm

bende az almıstım dokuz kılo sadece.eve dondugumuzde 5kilosu gıtmıstı yırmı gun sonrasında ise hamile kaldıgım kılodan da daha alta dustum sasırmıstım sutumde boldu ustelık emzirmekte verdırıyor ama birazda yapı meselesi bence..sen emzirmenin buyusunu yasa en guzel sey anneligin...anlatılmazz...kılo verilir ya ama sezaryen gobegı bende de var tabi o oluyor yanı normallerde bile var..


stc2014

Ben 14 kilo almıştım. 3 ay içinde hepsini verdim. Sezeryan göbeği biraz kaldı tabi


bbade

10 kilo aldimm. 1 hafta sonra hamile kalmadan onceki kilomdaydim. Normal dogum yaptim oglumda.

Kizimda da normal dogum yaptim. 12 kilo aldim. 1 hafta sonra eski kilomdan da zayiftim. Iki kucuk cocugun pesine kosmaktan kilo falan kalmiyormus :))

Hala 52 kiloyumxxbrnxx

kizimda 9 kilo aldim eve gelince 5i gitmisti 1haftada kalan 4 gitti:) oglumda 5 kilo aldim eve geldigimde 8 kilo gitmisti bi turlu kilo tutturamadim yani:/ ama kesinlikle bunye meselesi


duygu_e

ben tam 21 kilo aldım:)) 17 sini verdim:) 4 ü hala benimle:))


snaelam

5 kilo aldım hemen gitti bünye meselesi sanırımnevinc

Uuuuu yorumlari okudum rekor bende sanirim kizimda 25kg aldim 20kg gitti 5 i kaldi bununla ogluma hamile kaldım 23kg aldim 13kg gitti suan 70kg veeeee hedefimmm 55 inicem ihsallah :) sevgiler


iflah_olmaz

50 kiloyla hamile kaldım.21 kilo aldım.1 yıl içinde hepsi gitti.şuan yine 50 kiloyum.Cevaplamak için Üye ol