avent manuelgöğüs pompası kullanan varmı

Yusuf_Ahmed soruyor: 10

arkadaşlr avent manuel göğüs pompası kullnan varmı?önerileriie ihtiyacım var?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


meltemsu

Avent manuel iyi bir pompa..


_cereninannesi_

Kızım küvezdeyken onla sağıp götürdüm. Emektardır..


asklepios

aventin elektrikli pompasının manuel kullanım başlığı da var, elektrikler kesildiğinde bir kez kullandım, elektrikliyle kıyaslandığında tam çile, hem el-parmaklar çok yoruluyor, hem de çok zaman alıyor.


Yusuf_Ahmed

teşekkürler arkadaşlar ben evdeyim çalışmıyorum.bebeğm emdikten sonra göğsümü boşaltmak içinpompa düşündüm,yinede elektrikliyimi tercih edeyim yoksa manuel işmi görürmü?


Zumrut_Mert

zamanın kısıtlıysa ve sabırlısan manuel derim aksine elketrikli derim ama bu aydan sonra da fazla kullanılmıyo, manuel pompada olabiler bende lansinohun manuel pompası var iki kez falan kullanmışdırım ihtiyac duymadıgım için fazla kullanmamışdım yeni duryo istersen satabilirim ....Yusuf_Ahmed

nasıl hangi model.govher çekim gücü yüksekmi?


psychomom

lansınoh un manuelını kullandım,çok uzun süre kullanmadıgım ıcın memnun kaldım,ama süreklı sağacaksanız eleektrıklı olanlar daha mantıklı gıbı.


CokBilmis

Ben kullandım. Sokakta emziremeyi sevmiyorum. O nedenle ilk 1 sene hr yre taşıdıp el pompasını. Arabada sütümü sağıp biberona dolduruyordum. Gittiğim yerde de bebeğime biberonla veriyordum taze taze, ısıtma derdi filan olmadan.Yusuf_Ahmed

cok bilmiş hanım siznki avet manuel'miydi


ozlemada7

Aveent nasil bilmiyorum ama chicco manueli hic tavsiye etmem.Cevaplamak için Üye ol