14 aylık bebeğim desteksiz oturamıyor

nesa soruyor: 2

14 aylık bebegim desteksiz oturamıyor ayaklarının üzerine tam basmıyor ismini seslenince tepkisi benden başkasına yok. elleri ile oyuncak alıp oynayım bişey tutayım derdi yok.  beyin mr çekildi normal. emg çekildi normal kalp ciğer böbrek bakıldı normal. kansızlık - b12 eksikliği - kulağında sıvı çıktı birde epilepsiye yatkılnlık çıktı  nöbet vs yok. doktorlar metobolik hastalıklardan süpeleniyor. gazi ünv kan tesleri gitti 2 ay içinde çıkıyor yaklaşık 20 gün kaldı sonuçlar için inş bişey çıkmaz çevresinde benzer bişeyler yaşayan var mı yardımcı olun lütfen... 

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


teddy

benzer olay duymadım umut ediyorum ciddi bir sorun çıkmaz ve tedaviyle herşey yoluna girer. ingilizce yazıp googleda falan arattınız mı benzer sorunlar için?


bade02

benim oglum 29 haftalik dogdu ve desteksiz oturamiyor ancak mrda erken doguma bagli bir sorun buldular. su an duzeltilmis yasi 14 aylik, 2 aydir yogun fizyoterapiye basladi ve faydasini goruyoruz. sizi doktorunuz fizik tedaviye yonlendirdi mi? bir taraftan testler yapilirken koordinasyonunu gelistirmesi icin terapiye baslayabilirsiniz.
Cevaplamak için Üye ol