Bb kremlerden kullananlar var mı

moremi soruyor: 5

Merhaba benim bu seferki sorum bebişle alakalı değil.Malum hamilelik sonrası bebişlerle ilgilenirken insan kendisini ihmal edebiliyor,ya da kendinle ilgilenmeye vaktin olmuyor,bu daha doğru oldu.Şöyle cildimi canlandıracak ışıltı verecek bir krem arıyorum.Şu BB Kremlerden(çeşitli markalarda var)kullanan var mı.Varsa nasıl fayda gördünüzmü.İçeriğinde fondöten mi var ayrıca tam bilemiyorum,reklamlarda gördüğüm kadarıyla öyle gibi görünüyor.Gerçi güzel bi uykunun verdiği ışıltıyı hiçbirşey veremez ama yined de almayı düşündüğüm bir krem.Evet yorumlarınızı bekliyorum,şimdiden teşekkürler..

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


iboom

Ben garnierin BB kremini kullandim. Fondoten tarzinda, eger cildinde lekeler varsa tam anlamiyla kapatmiyo ama cilde azda olsa isilti veriyo.


duygubalca

bende garnierinkini aldım fondöten tarzı ama iboomun dediği gibi leke kapamıyor nemlendiriyor hafif bir parlaklıkta veriyor.


mezguashe

La Roche Posay kullanıyorum. Cildimde renk bozuklukları var alerji kaynaklı. Tam bir leke kapatma yok tabi ama renk bozukluklarını fondoten görüntüsü olmaksızın kapatıyor. Dışarı çıkarken vazgeçilmezim.


drusella

maybelline dream bb kullanıyorum tavsiye ederim. fondöten ağırlığı olmadan cilt rengi ve ışıltısı sağlıyor. garnier kullanmadım ama her ikisini de kullanan arkadaşlarım maybelline i önermişti ben de memnun kaldım.


nadia

Evet hafif renk veriyor ama fondoten gibi degil. O yuzden cabucak surulebiliyor ayni zamanda cildi nemlendiriyor. Bu arada bu kremlerin icinde en iyisi missha:) Bilginiz olsun:)Cevaplamak için Üye ol