KAYIP OYUNCAK :(

oksijentupum soruyor: 10

Merhabalar,

14 aylık yeğenim doğduğu günden bu yana birlikte uyuduğu ve gezmeye çıkarken yanında götürdüğü tavşan oyuncağını geçtiğimiz gün alış-veriş merkezinde bebek arabasından düşürüp kaybetti ... İlk bakışta sık sık yaşanan bir durum gibi sıradan gözüksede bu kayıp işinin doğurduğu sonuçlar hiçte sıradan değildi :( Çünkü Toprak artık çok düzenli uyuduğu gece ve gündüz uykularını neredeyse hiç uyumuyor. Zavallım uzun uzun ağlıyor ve kendisine verilen bütün oyuncakları yatağından dışarıya fırlatıp red ediyor, ağlamaktan bitap düşüp sızana kadar hiç susmuyor:( Teyzesi olarak içim çok acıdı, annesini düşünemiyorum bile:( Ben de bir anneyim gördüklerimden sonra böyle bebeğimiz için çok özel olan oyuncakları benzer bir durum yaşamamak için yedeklemek mi gerekir diye düşünmeden edemedim... ! ???

Sizden ricam tarif edeceğim oyuncak şayet elinizde var ise dünyanın neresinde olursanız olun karşı ödemeli bize gönderebilirsiniz.. Ya da dilerseniz ücret karşılığında ( sıfır ürün fiyatına ) sizden satın alalım. (yeter ki oğluşumuzun gözyaşları dinsin, çok çok zor bir durum İstanbul'daki İKEA mağazalarının altını üstüne getirdik ancak bulamadık eski ürün diye.......)

OYUNCAK Tavşan kucağında havuç tutuyor, içinde çıngırağı var ses çıkarıyor.... 3 yıl önce İKEA katalog ürünüydü, şimdi stoklarda dahi mevcut değil :( Benzer bir ürüne sahipseniz lütfen bildirin; buradan fotoğraf yükleyemedim, teyidleşmek için kişisel posta adresine gönderebilirim..

LÜTFEN yardımlarınızı bekliyoruz, herşey için şimdiden teşekkürler!

Sevgilerimle,
Zeynep

Bu soruyu cevapla


26 Cevap


seda_melis

Ayşegül_Yağmur_Irmak Ebay'dan çok sık alışveriş yapıyordu diye hatırlıyorum. Onunla irtibata geçilebilse yardımcı olur mutlaka.


Burcu

ahh keşke bizde olsa idi bu oyuncak yeğeninizi sevindirmeyi çok isterdim..benim de içime dert oldu şimdi..umarım bulursunuz..hadi anneler birinizde çıkacak buna inanıyorum.....


gulsum

bu oyuncağı biraz daha tarif edebilirmisiniz
küçük bir tavşan elinde bir havuç var ve bir arabada oturuyor değil mi ? çıngıraklı
doğru oyuncak ise bizde yok am arkadaşımda var alır durumu anlatır hemen size iletirim


gulsum

linki görmemişim dediğim tavşan bu değil
ikea ya sordunuz mu getirtme durumları yok mu?


hayatto


NORTH_TAN

Kesin vardır birirlerinde o tavşandan 3 yıl önce IKEA sadce siz satmamıştır. BEnce herkes tavşanın resmini aranıyor diye facebook a yayınlasın derim.Ben yayınlıyorum.


oksijentupum

Ne kadar tatlısınız hepiniz böyle :_) üyeliğim çok değil bir kaç ay oldu... Bu süreçte çok sık olmamakla beraber daha çok geceleri girip bakıyordum... Bundan böyle bu adrese sık sık uğrayacağım kesin :) Herkese çok çok çoooook teşekkür ederim, söz konusu çocuklarımız olunca ortaya çıkan tablo olağanüstü!

Gelelim ortak derdimize(!) :) Toprak Tavşanına kavuştu; AVRUPA Kolejinin Anaokulu'na minnettarız! ... Sevgiyle kalın!


aycasurul

Ahh ben de neler yapabilirim diye düşünüyordum mutlu haber geldi...Çok sevindim aman kaybetmesin bunu sakın..oksijentupum

.. Toprak çok mutlu uyumuş dün gece :_) İnanılmaz birşey ama önce koklamış belki de bunun eski oyuncağı olmadığını anladığı halde bağrına bastı :) Vallaha asıl sır erdiremiyorum şu miniklerin işine ........ Yelish ve Aycasurul teşekkürler ... Sevgiler :)))


NORTH_TAN

gözlerim doldu. Bu ne sevgi. Bence herkes arasın yinede yedeklemeniz gerekli:))Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

2 aylik bebegim gunduz uyumuyor. 8

Emzik bırakma 1

Emzik bırakma 3

Bitmeyen öksürük 9

fisstik
Son: OLBEY,