KAYIP OYUNCAK :(

oksijentupum soruyor: 6

Merhabalar,

14 aylık yeğenim doğduğu günden bu yana birlikte uyuduğu ve gezmeye çıkarken yanında götürdüğü tavşan oyuncağını geçtiğimiz gün alış-veriş merkezinde bebek arabasından düşürüp kaybetti ... İlk bakışta sık sık yaşanan bir durum gibi sıradan gözüksede bu kayıp işinin doğurduğu sonuçlar hiçte sıradan değildi :( Çünkü Toprak artık çok düzenli uyuduğu gece ve gündüz uykularını neredeyse hiç uyumuyor. Zavallım uzun uzun ağlıyor ve kendisine verilen bütün oyuncakları yatağından dışarıya fırlatıp red ediyor, ağlamaktan bitap düşüp sızana kadar hiç susmuyor:( Teyzesi olarak içim çok acıdı, annesini düşünemiyorum bile:( Ben de bir anneyim gördüklerimden sonra böyle bebeğimiz için çok özel olan oyuncakları benzer bir durum yaşamamak için yedeklemek mi gerekir diye düşünmeden edemedim... ! ???

Sizden ricam tarif edeceğim oyuncak şayet elinizde var ise dünyanın neresinde olursanız olun karşı ödemeli bize gönderebilirsiniz.. Ya da dilerseniz ücret karşılığında ( sıfır ürün fiyatına ) sizden satın alalım. (yeter ki oğluşumuzun gözyaşları dinsin, çok çok zor bir durum İstanbul'daki İKEA mağazalarının altını üstüne getirdik ancak bulamadık eski ürün diye.......)

OYUNCAK Tavşan kucağında havuç tutuyor, içinde çıngırağı var ses çıkarıyor.... 3 yıl önce İKEA katalog ürünüydü, şimdi stoklarda dahi mevcut değil :( Benzer bir ürüne sahipseniz lütfen bildirin; buradan fotoğraf yükleyemedim, teyidleşmek için kişisel posta adresine gönderebilirim..

LÜTFEN yardımlarınızı bekliyoruz, herşey için şimdiden teşekkürler!

Sevgilerimle,
Zeynep

Bu soruyu cevapla


26 Cevap


emine_gulce

Ah canım benim çok sevindim.


Burcu

inanılmaz mutlu oldum :))


oksijentupum

:_)


iptal_uye

:)))


kuzununannesi

İNANIRMISINIZ GÖZLERİM DOLDU, AGLIYORUM SU ANDA:))))))

ESKİDEN OLSA SACMA GELEBİLİRDİ BU CABALAR ANCAK İNSAN ANNE OLUNCA ANLAYABİLİYOR NE KADAR ÖNEMLİ OLDUGUNU..


COK SEVİNDİM:) İNŞALLAH Bİ DAHA HİÇ KAYBETMEZ:))))


gulsum

tüylerim diken diken oldu çok sevindim bütün bir haftasonu bunu düşünmüştüm çok sevindim habere
Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Uyaran eksikligi-otizm 1

nonserveam 2Y
Son: hande,

2 aylik bebegim gunduz uyumuyor. 11

Emzik bırakma 1

Emzik bırakma 3