Karadut pekmezi nerden alıyorsunuz?

nurturia soruyor: 6

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


nnunnis

city farm diye organik ürünler satan bir site var oraya bak birde migroslarda da satılıyor organik ürünler bölümünde ben ordan almıştım deniz.


aytul79

şayet bulabiliyorsanız karadeniz'de kendileri için yapan insanlar var. katkısız. odun ateşinde yapıyorlar. marketlerde satılan ve organik olarak geçen ürünlerde ne yazık ki katkı maddesi var. bunu söylemek üzücü ama maalesef ülkemizin gerçeği bu. o yüzden direkt köylüden temin etmenizi öneririm. annemin vefatından sonra bende öyle herkesten isteyemiyorum ne yazık ki. teyzem şu an karadenizde. ne zaman döner bilemiyorum ama kendim için sipariş vericem. arzu ederseniz sorabilirim.


ipekkusgoz

Deniz tatil dönüşü ben Pınar Hanım'dan aldım. Senin tavsiyen üzerine karadut pekmezi peşine düşmüştüm:). Evet Pınar Hanım'ın ki çok pahalı. Hatta listesindeki en pahalı ürün diyebilirim. Ben de bunu farkedince sorma ihtiyacı duydum acaba bir yanlışlık mı var diye. Yanıtını aşağıya kopyalıyorum senin için.karadut pekmezi ,ekşi karaduttan yapılıyor .ve aslında kanser hastaları için sağaltıcı ,özel bir ürün ? bizden başka sadece şebinkarahisarda yapılıyor .ve 2 sene önce litresi 120 tl idi .bu günde bir çay kaşığı ölçüsü ile tüketilen ilaç sınıfında bir şey .elbette pahalı ve haklısınız .


ipekali

İzmir urlada karadut şurubu pekmezi bulunduruyorum
İsteyenlere yardımcı olabilirim.02327523888


jildando

ben aktardan almıştım,markasını hatırlamıyorum , sorun istersenız yakınınızda varsa


ipekali

Ben yapmıyorum köylüden alıyorum doğal yollarla yapılıyor.
Keçi boynuzu yani harnup şurubuda mevcut.
Şu an elimde şurubu var 900 cc 5 lt karadut içecegi yapıyor fiatı 15 tl
Reçeli karadut taneli kaynatılmadan düşük sıcaklıklarda vitamin ve besin değeri düşmesin diye
250 grlık ambalajda 5 tl
500 gr lık ambalajda 10 tlCevaplamak için Üye ol