2 aylık bebeğim çok erken uyanıyor

elif_ozennn soruyor: 4

arkadaşlar merhaba 73 günlük bir kızım var.akşam 5 ten sonra kolik ağlamalarımız başlıyo ve 7 ye kadar sürüyo.7 de de uyuyo.geceleri uykuya dalma sorunumuz yok.gözü açık yatağına bırakıyoruz kendisi uyuyo.bikaç kez de karnını doyurmak için uyanıyo. benim kızım hem anne sütü hem mama alıyo şuan.ama sabah 4:30 5 te ıkınmaya başlıyo ve beşiğini sallaya sallaya 6 yada 6:30 a kadar zar zor yatakta tutuyorum sonra kaldırıyorum.genelde geç yatırsam da geç uyanmayacağını söylüyorlar ama bilmiyorum.aynı şeyleri yaşayan varmı?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


kem

oğlum altı aylık akşam 8 de yatıyoruz sabah 5 te uyanıyor yapacak bişey yok sanırım bi süre böyle idare edicez artık

 


mert_mert

normalde 2 aylık bebeler 3 saat bazen 2.5 saat arayla beslenme ihtiyacı hissederler.aklıma gelen uyanması açıkmasındandır.


elif_ozennn

acıkması mümkün diil.yeni doyurmuş olsam da uyumak istemiyor.acaba dediğiniz gibi biraz daha erken yatırmayı mı denesem?


GOGO05

ben hep erken yatırdım daha huzurlu olduğunu gözlemledim geç yatırdığımda hem zor dalıyordu hemde yine erken uyanıyordu hala 8 de uyku moduna geçiririm şuan büyüdü günlerde uzun olduğu için 9 da yatıyor ama kışın tekrar 8 e dönecezCevaplamak için Üye ol