11 aylık bebekle tatil

isilem soruyor: 3

bebeğimle birkaç günlük bir tatile gideceğiz otelde yeme işi nasıl olur bilemiyorum

acaba elektrikli ocağı da yanıma alsam mı yoksa abartı mı olur herşey dahil sistem ama biraz kabızlık problemimiz de var yağlar falan dokunur mu korkuyorum

tecrübenizden faydalanmak isterim teşekkürler

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


CokBilmis

Her şey dahil sistemlerde diyetteki müşteriler için yağsız, haşlama ürünler oluyor. Onlardan yedirebilirsiniz bebeğinize.

Yanınızda hiçbir şey götürmenize gerek yok. Gerekirse birkaç gün meyveyle beslenir :)

 Eğer yemek konusunda kendinizi gergin hissedecekseniz yanınızda bebeğiniz için vitamin götürün. Günlük vitaminini aldıktan sonra hiçbir şey yemese de olur, birkaç günden zarar gelmez. Maksat ailecek rahatlayabilmeniz.

Eğlenceli bir tatil dilerim...


CokBilmis

Her şey dahil sistemde bebek kulüpleri oluyor. Orada bebekler için hazır bebek yoğurtları, kavanoz mamaları ve ısıtmak için de mikrodalga fırınlar oluyor. Eğer normal yemek yeme konusunda sıkıntınız varsa bunları da deneyebilirsiniz.


aytul79

Şahsen o dönemlerinde kızlarımın tüm yiyeceklerini kendim hazırladım. Fakat size önerim en kaliteli otele bile gitseniz lütfen bebeklerinize et yedirmeyin. ben doğalcı bir anneyim. mümkün olduğunca organik ürün tüketilmesi taraftarıyım. otellerdeki gıda ürünlerinide bu anlamda sağlıklı bulmuyorum. hee bu zamana kadar yemedim mi yedim ama konu bebeklerimiz olunca ve ben bu kadar bilinçlenince ne yazık ki artık rahat olamıyor kafam :(Cevaplamak için Üye ol