Yataktan dusme?

PelinSelin soruyor: 4

Bebegim 9.5 aylik ve bu gece 50 cm lik yataktan yere dustu uykusunda. Dudagi cok az kanamisti yerde otururken farkettigimde. Biraz sallayinca tekrar uyudu simdi, gece yarisi oldugundan uyumasi normal herhalde, bunu bir sempton olarak algilamali mi? Boyle benzer bir olaylar karsilasan oldu mu? Herhangi bir tehlikesi olabilir mi? doktora gider miydiniz?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Elsa

gecmis olsun,umarim onemli bir sey yoktur.evet,ben olsam her seyin yolunda gittiginden emin olmak icin giderdim.


Ozgeerdogan

Düşme,darbe gibi durumlarda bebekleri uyutmayıp takip etmek en sağlıklısı...


secilkaynak

bizde emir 1 aylıkken yaşamıştık aynı sorun u hiçbir şey olmamıştı ama bebeğin hareket ve de tepkilerini kontrol etmek gerekiyor.ve ondan sonra ki düşmelerinin sayısını bile hatırlamıyorum:) ilkinde sabaha kadar ağlamıştım .şimdi 2 yaşında ve artık alıştık:))


PelinSelin

Ben uykusunu bolmek istemedim,daha cok huzursuz olacakti cunku... Cikmis olan 2 tane disi dudagini kanatmisti, sabaha kadar guzelce uyudu. Ilk bir iki saat ben uyumadan yaninda bekledim, herhangi bir tepki vermedi vucudu. Su anda hersey yolunda gibi... Ilk boyle dususu olunca insan daha cok meraklaniyor, evde olmadigimizdan burada da parki olmadigindan yatakta yatmisti... Simdi 2 gunlugune bile olsa gidip oyun parki alacagim hemen :)Cevaplamak için Üye ol