kati meyva sikacagi

more soruyor: 10

Begendiginiz ve memnun oldugunuz bir marka var mi? Deneyimlerinizi paylasirsaniz sevinirim. Oglum kuru meyvalar ve elma disinda meyva yemiyor. Portakal mandalin vs suyunu iciyor ama digerlerini de yemesi icin boyle bir cozum dusunuyorum.

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


nilaylilayla

ben moulinex kullanıyorum..ama havuç için ayrı diğer yuvarlak katı meyveler için ayrı aparat kullanılıyor,bu özelliğinden dolayı memnun değilim ,ama sıkma gücü falan güzel...annemde philips var herşeyiyle mükemmel....bir çok markayı inceledim kesinlikle philips.. hem sıkarken  motor sesi çok az, hem her meyve için tek sıkma aparatı...sürahiside var..


kader_eymen

moulinex kullanıyorum 6-7 yıl önce almıştım, çok memnun değilim çünkü meyvaları parçalamak zorunda kalıyorum, giriş haznesi oldukça küçük ve temizlenmesi zor buda extra bir zaman kaybı... geniş hazneli ve temizlenmesi kolay bir model üzerinde durmanızı tavsiye ederim.
tv  tanıtım-satış  reklamlarında bir model görmüştüm, çok fonksiyonlu( mixer, rende, blender, doğrayıcı, karıştırıcı) ve aynı zamanda bir aparat değişerek katı meyva sıkacağı haline geliyordu ve bütün meyveleri  alıyor ve temizlenmesi kolaydı ama adını hatırlamıyorum, bir daha alacak olsam bu tarz bir ürün tercih ederdim çünkü mutfaktaki gereksiz yere yer kaplayan( 5 ayrı ürün )  herşeyi ortadan kaldırırdı....


more

paylasiminiz icin tesekkurler


aart

ben de philips hr 1853 modeli almıştım. ama rendesinin temizliği zor diye fazla kullanmıyorum. Meyve sıktıktan hemen sonra yıkamazsanız temizlemek hayli zor oluyor


sule_bilge

philips alunun methini çok duydum.burcaksahin

Bizde philips kullaniyoruz. Gerci oglumuza daha cok elde hazirliyoruz ama kullanildigi zaman basarili bir kati meyve sikacagi. Meyve posalarinin atldigi hazneye onceden buyuk buzdolabi poseti veya kucuk cop torbasi koyuyoruz :) boylece nuyuk bir parca temizliginden kurtuluyoruz :)


burcaksahin

Hazir meyve purelerine sadece disaridayken basvuruyorum. Bu haftasonu ilk defa karsilastim. ya hipp yada milupanindi "havuc elma" aldim. Cok lezzetliydi :) bir meyveyi 15 dk'da bitiren oglumuz bir kavanozu 2 dk'da bitirdi! More oglunuz elma seviyormus dilerseniz bunu da sunmayi bir deneyin derim.


hilaltimur

moulinex kullanıyorum, çok memnunum. katı meyve sıkacağındaki en önemli özelliklerden biri de posasını ayrı bir hazneye atması, alırken buna dikkat edin.othilia

Sinbo aldım ve çok beğendim, posasında hiç su kalmıyor, son damlasına kadar sıkıyor, sadecerende kısmının temizliği az biraz zahmetli oluyor o kadar. Fiyatı da diğerlerine göre daha makul.


dilara

merhaba,
biz de moulinex'in hülyavetuna'nın önerdiği modelini kullanıyoruz. çok memnunuz.Cevaplamak için Üye ol