15 günlük bebek dışarı çıkarılır mı??

pedodontist soruyor: 5

merhaba,
oğlum 15 günlük ve evde oturmaktan çatlamak üzereyim. yarın dışarı çıkartmayı düşünüyoruz. sizce çok mu erken ??
ev ahalisi bir 40'ını çıkar olayına girmişler.. insanı psikolojik olarak etkiliyor bu 40'ı işi... hata mı yapmış oluruz bebeği dışarı çıkartırsak??

Bu soruyu cevapla


25 Cevap


annedennotlar

ben çınar 1 aylıkken tatile gitmiştim.çok da iyi etmişim.dışarı çıkarmaktan yana endişe duyma bence.sonuçta soğuğa karşı önlemini aldıysan sorun yok.evde bile hasta oluyorlar gelen gidenden kapıp.çocugu zırt pırt öpen misafirlerden kapma olasılıgı  dışarıya çekattıgında hasta olma olasılıgından fazla emin ol.


Angel

Bence gönül rahatlığıyla çıkarabilirsiniz..Bebeğinizi koruduktan sonra sorun yok..Ben kızımı da oğlumu da çıkartım..Artı zaten,testiydi aşısıydı derken,40 günden önce çıkmış oluyorsunuz dışarı..Hiç psikolojinizi bozmayın,stres atmış olursunuz :))..Benim de 40'ım yarın çıkıyor ve şimdiye kadar sayısız defa çıktık dışarı..Bebeğinizi güle güle büyütün..


pedodontist

Bizde de kirkina safak 14. Elimde bir takvim gun gectikce ciziyorum :)). Doktor kontrolu asi derken biz de ciktik disari. Tam niyetlendik havalar bozdu bu sefer de. Alisveris merkezi icin de biraz erken gibi geliyor.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Oğlum 20 günlükken (Ocak ayıydı), kızım 6 günlükken (Temmuz ayıydı) dışarı çıkmaya başladık. Çok tabi, kışın bile olsa sıkı giydirdikten sonra birşey olmaz. Bebekler için temiz hava şart.


esracanan

benim kızım 3 aylık ben neredeyse hergün çıkıyorum acaba hata mı ediyorum


Cevaplamak için Üye ol