Okyanus Suadiye

scekemoglu soruyor: 5

merhabalar 2.5 yaşında bir oğlum var yuva araştırıyorum bostancıda oturuyorum Okyanus anaokulunu bir kişiden duymuştum . Suadiye okyanus anaokuluna çocuğunu gönderen var mı? Annelerin yorumlarını bekliyorum. Bu arada bostancıda oturuyorum tavsiye edebileceğiniz başka yuvalar varsa sevinirim  sevgiler:)


Bu soruyu cevapla


15 Cevap


aysetopcuoglu

Ben de programa göre fiyatların değiştiğini öğrendim. Açıkçası hoşuma gitti bu durum, böylece kesenize göre program seçebilirsiniz:) Gidip görüşürseniz, fikirlerinizi paylaşmanızı rica ederim.


aysetopcuoglu

Merhaba,

Biz başladık ve 1,5 yıldır devam ediyoruz.Çok memnunuz,hem eğitiminden hem ilgilerinden.Gidip görüşmenizi öneririm.Telefonu 463 43 40,aramak isterseniz.

Sevgilerimle.


ponciyk

Bende oglumu oraya yazdırscagım birde feride geçitinden düz yuksrı cıkınc yelken pastanesinin karsısında fidem çocukevi vsr bahcesi cok güzel aklım bahcesinde kaldı ama okyanus daha düzgün bir yermiş gibi geldi


aysetopcuoglu

Merhaba,

Her sınıfın bahçe saati farklı bu nedenle çocuğum için yeterli olduğunu görüyorum.


alute

2.5 yasindaki oğlum bu anaokulunun oyun grubunda.bir anne olarak cocugumda ki gelismeleri gozlemliyorum.Bu bizim 2. Oyun grubumuz.Hic okula gitmek istemezken simdi severek gidiyor..etkinlikler cok cesitli ve ogretmenleri gercekten iyi
Cevaplamak için Üye ol