Ankarada bebek fotoğrafçısı

nihanbil soruyor: 10

Merhabalar,
Ankarada kostümlü ( bezelye, uğur böceği vs. kıyafet giydirelerek ) ve kostümsüz - stüdyo ve * veya dış mekanda bebek, çocuk çekimleri yapan fotoğrafçı arıyorum.

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


noir

Alev Durmusoglu, ankara da da cekimler yapiyor, kendisi oldukca profesyonel.nihanbil

Biraz önce kendisi ile görüştüm. Stüdyo çekimi yapmıyorum dedi. Evde veya dışarıda çekim yapıyormuş. Maliyeti 600 TL imiş. Albüm isterseniz 150-250 TL arası da ona veriyorsunuz ayrıca dedi. Kostümlü çekim yok yani.


ipek

bende kızımın 1. doğumgünü için araştırmıştım. gop'da koza sokakta baydaş'ın "en özel gün" isimli konsept foto stüdyosu var.

 http://www.enozelgun.com/

çeşitli kostümleri var, onların arasından seçebiliyorsunuz. 1 adet fotoğraf 50 tl. isterseniz albüm seçenekleri de mevcut.


acumacu

Muzaffer Büyükkaragöz var Ankara'da. Kostüm var mı bilmiyorum ama hem stüdyoda hem de evinizde, dış mekanda, nerede isterseniz çekiyor. Evinizde ve dış mekandaki çekimlerinde portatif stüdyo malzemeleri kullanıyor-stüdyoyu resmen ayağınıza getiriyor.
Bizim profil resmimiz kendisinin eseri :)

Tavsiye ederim. (Muzaffer Büyükkaragöz: 0532 3252797)


gamze80

biraz geç oldu ama işinize yarar mı bilmiyorum, ben elçin polat' ı tavsiye edeceğim.doğum fotoğraflarımızı çekmişti ve bildğim kadarıyla özel gün çekimi yapıyor istediğiniz mekanda çalışıyor ayrıca çook güzelde bir albüm hazırlıyor.http://www.ankaradogumfoto.com ulaşabilrsinizzeyno55

Merhabalar bende tam olarak aynı soruyu sormuştum.Çekim yaptırdınızmı kime yaptırdınız? yaptırmış olan arkadaşların çekimleri ne tarzdı ve fiyat olarak ne civardaydı öğrenebilirmiyim?


NuPe

gamze80;bizde Elçin hanımla çalıştık doğum fotoğraflarımız için.İstanbul'da yaşıyoruz ama doğumu Ankara'da yapmıştım.Çok güzel çekimler yaptı kendisi ve dediğin gibi çokta güzel bir albüm hazırladı.Her bebeğe özel albüm tasarlayıp ,hazırlıyor.
Bende tavsiye ederim,çok sıcak ve ilgilidir.


esmira

MERHABALAR,

ÖZLEM DEMİRCAN  ŞUAN ÇEKİMLER İÇİN AFRİKADA OLDUKÇA PROFSYONEL HABER TÜRK CNNTÜRK TRT1 E FALAN ÇIKIYOR İSTEYEN OLURSA İLETİŞİM SAĞLAYABİLİRİM.
SADECE BİRAZ RAKİPLERE GÖRE PAHALI FAKAT SÜPER FARKINI BELLİ DİYOR YANİ..nihanbil

UUUzzuuunnnnnnn araştırmalarım sonucunda nihayet Muzaffer Büyükkaragöz de karar kıldım. Geçen Cumartesi çekimler yapıldı. Birkaç tane resim gönderdi kendisi örnek olarak ve isabetli bir seçim yaptığımı anladım. Profil resmimiz mesela kendisinin eseri. Albüm henüz gelmedi ama örnek albümü de mükemmeldi. Muzaffer Bey çok samimi ve sıcakkanlı bir insan. Ayrıntılar bloğumuzda.
www.kucukmucizelerim-nihan@blogspot.com


ayf

İlgilenirseniz, ya da ilgilenen, araştıran varsa, 5 ay önce Ankara'ya taşındım...Aile, bebek, çocuk fotoğrafları çekiyorum ve isteğe göre albümler hazırlıyorum..
Cevaplamak için Üye ol