Kullanılmışı kulanmak

nurturia soruyor: 8

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


58 Cevap


hamdusena

bize de yardımcı olursaniz biz de seviniriz bende küçükleri gönderebilirim isteyenlere


metebal

merhaba hamdusena meleklerimizin ayları çok yakın yani aynı bedenleri giyiyorlardır muhtemelen bide benimki minyon biraz daha küçük olsaydı meleğin seve seve verirdik kıyafetlerimizi 1 yaşa kadar olan küçülenlerimizi de ihtiyacı olan yeni doğum yapmış hiç tanıımadığım bir anneye gönderdik tanıdık aracılığıyla paylaşmak güzel helede ihtiyacı olanla


hamdusena

bende ikisinin de küçüklerini sütçüye verdim tanıdıkları ihtiyaç sahibi bildikleri mutlaka vardır diye ya işin doğrusu çok çbuk küçülüyorlar sürekli yeni almak gerekiyor büyükte alamıyorsun büyük oluyor bide benimkiler iki tane allh bağşlasın onları bizlere kıyafet yetiştirmek mesele anam 


piyanta

2. el bebek ve çocuk ürünlerinin Türkiye'de sıkıntılı bir sektör olduğunu bilmekteyim. Ancak durumları gayet iyi olan neredeyse ilk günkü gibi duran eşyaları satın alabileceğiniz ve aynı zamanda satabileceğiniz bir site kurdum. İlgilenen arkadaşları beklerim.

www.bitlibutik.comfiris

ÜYE OLDUM BİLE PİYANTA TAKİP EDECEĞİM,HAYIRLI OLSUN


tarantababu

piyanta iyi hoşda senin bu 2. eller 1.el fiyatıyla aynı arkadaşım, hal böyleyken niye oradan alışveriş yapmamız gerektiğini de bir söyleyiver?


piyanta

Sitemizde bulunan ürünler genelde 2.el ancak kullanılmamış ürünlerdir. Ayrıca kullanılmış ürünlerimizin hepsi yeni alınmış gibidir.
Markalarına göre orjinal fiyatlarının %60 altında fiyatlandırma sistemine gidilmiştir.
Örneğin GAP ve OldNavy (GAP markasının yan markasıdır) ürünlerinin orjinal fiyatları ile karşılaştırma yaptığımızda %65 iskontaya sahibiz.
Yerli markalarda daha uygun fiyat politikası ile karşılaşacağınıza eminiz.
Ürünlerimiz de hasar yıpranma kir leke asla yoktur. Şayet olması halinde açıklama kısmında gerekli bilgiyi vereceğiz.

Uyarınız için teşekkür ederiz.

Ürün yelpazemiz genişledikçe daha uygun fiyatlı ürünlerde stoğumuza girecektir.

Ayrıca diğer sitelerden farkımız, bizim üzerimizden yaptığınız satışların veya alımların vergisinin ödenmiş olması, yani sizi Maliye’ye karşı bir yükümlülük altında bırakmaması. 
 
bitlibutik.com Ekibi


degistirkendini

Merhabalar,

Önceleri ben de 2. el kıyafet kullanımı konusunda endişeliydim. Acaba temiz mi, yırtığı, söküğü var mıdır diye düşünürdüm hep. Sonra geçmişe dönüp baktığımda çoğu kez 2. el kıyafet giydiğimi hatırladım. Genelde akrabalarımın bana olan kıyafetlerini giyerdim. Çünkü üzerlerinde yırtık ya da sökük yoktu. Çöpe atılmasındansa o kıyafetleri giymek mantıklı gelirdi. Sonra bununla beraber 2. el kıyafete yönelik olumsuz algım biraz daha kırılmaya başladı. Derken 2. el alışveriş sitelerini keşfetmeye başladım. Modacruz, Gardrops gibi. Hem ben hem de arkadaşlarım deneyimledikçe ortada endişe edecek bir durum olmadığını gördük. Mühim olan 2. el kıyafeti nereden aldığınız. Bu arkadaşınız da olabilir, akrabanız da olabilir, alışveriş siteleri de olabilir. Kıyafet temizse, yırtığı, söküğü yoksa alın derim. Bu işler güven meselesi tabii. Modacruz ve Gardrops'a ek olarak bir de Tarz2'yi önerebilirim. Arkadaşım buradan bolero almıştı. www.tarz2.com Cevaplamak için Üye ol