Kullanılmışı kulanmak

nurturia soruyor: 7

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


57 Cevap


hamdusena

bize de yardımcı olursaniz biz de seviniriz bende küçükleri gönderebilirim isteyenlere


metebal

merhaba hamdusena meleklerimizin ayları çok yakın yani aynı bedenleri giyiyorlardır muhtemelen bide benimki minyon biraz daha küçük olsaydı meleğin seve seve verirdik kıyafetlerimizi 1 yaşa kadar olan küçülenlerimizi de ihtiyacı olan yeni doğum yapmış hiç tanıımadığım bir anneye gönderdik tanıdık aracılığıyla paylaşmak güzel helede ihtiyacı olanla


hamdusena

bende ikisinin de küçüklerini sütçüye verdim tanıdıkları ihtiyaç sahibi bildikleri mutlaka vardır diye ya işin doğrusu çok çbuk küçülüyorlar sürekli yeni almak gerekiyor büyükte alamıyorsun büyük oluyor bide benimkiler iki tane allh bağşlasın onları bizlere kıyafet yetiştirmek mesele anam 


piyanta

2. el bebek ve çocuk ürünlerinin Türkiye'de sıkıntılı bir sektör olduğunu bilmekteyim. Ancak durumları gayet iyi olan neredeyse ilk günkü gibi duran eşyaları satın alabileceğiniz ve aynı zamanda satabileceğiniz bir site kurdum. İlgilenen arkadaşları beklerim.

www.bitlibutik.com


firis

ÜYE OLDUM BİLE PİYANTA TAKİP EDECEĞİM,HAYIRLI OLSUN


tarantababu

piyanta iyi hoşda senin bu 2. eller 1.el fiyatıyla aynı arkadaşım, hal böyleyken niye oradan alışveriş yapmamız gerektiğini de bir söyleyiver?


piyanta

Sitemizde bulunan ürünler genelde 2.el ancak kullanılmamış ürünlerdir. Ayrıca kullanılmış ürünlerimizin hepsi yeni alınmış gibidir.
Markalarına göre orjinal fiyatlarının %60 altında fiyatlandırma sistemine gidilmiştir.
Örneğin GAP ve OldNavy (GAP markasının yan markasıdır) ürünlerinin orjinal fiyatları ile karşılaştırma yaptığımızda %65 iskontaya sahibiz.
Yerli markalarda daha uygun fiyat politikası ile karşılaşacağınıza eminiz.
Ürünlerimiz de hasar yıpranma kir leke asla yoktur. Şayet olması halinde açıklama kısmında gerekli bilgiyi vereceğiz.

Uyarınız için teşekkür ederiz.

Ürün yelpazemiz genişledikçe daha uygun fiyatlı ürünlerde stoğumuza girecektir.

Ayrıca diğer sitelerden farkımız, bizim üzerimizden yaptığınız satışların veya alımların vergisinin ödenmiş olması, yani sizi Maliye’ye karşı bir yükümlülük altında bırakmaması. 
 
bitlibutik.com Ekibi
Cevaplamak için Üye ol