İstanbul maltepe'de 0-2 yaş grubu kreş

Dakcay soruyor: 3

Merhaba arkadaşlar 

16 aylık bir kızım var ve Haziran ayında başlatmak için kreş arayışındayım. Bulduğum seçenekler çok az. Durumum acil. Önerilerinize ihtiyacım var. 

Görüştüğüm okullardan birisi Sihirli Gemiler. Bu okul hakkında bilgisi olan varsa yorumlarını paylaşabilirse çok sevinirim. 

Teşekkürler 

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


guleksi

bilkem anaokuluna kuzenıöım arkadası yolluyordu 1 yas memnundu. bır tanıdıgımda 3 yas cocugunu yolladı oda memnun kaldı başka bilmiyorum


Dakcay

@güleksi merhaba,

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Web sitesinden baktığımda aldıkları yaş grubu 3-5 olarak görünüyor. 

Ayrıca mesajı gönderdiğim gün görüşmeye gittiğim okul ile anlaştım ve kızım haftaya alıştırma derslerine başlıyor. Gülen Yunus çocuk evi :) Kapısından girdiğim an gülen yüzlerle karşılandım ve okulun fiziki şartları, bahçe genişliği, eğitim sistemi, yöneticileri içime 4*4'lük sindi. Umarım başladıktan sonra da memnuniyetim aynen devam eder. İlerleyen süreçte buradan paylaşıyor olurum.


guleksi

2 bına var bırı küçükler için öteki büyükler için diye biliyorum. inşallah çok memnun kalırsınız bende gülsuyu köprüsünde gökyüzü kolejine yazdırdım eylülde başlayacak bende yazarım memnun kalırsamCevaplamak için Üye ol