emmek istemiyor

nurturia soruyor: 5

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


Aysegul_

Bence ağlayınca daha sinirli oluyorlar ağlatmamak lazım. Ancak bizimki ağlamazken göğsümü açmak için kucağıma koyduğumda basıyor feryadı. Zaten açlıktan dolayı mızıldanmaya başladıktan bir kaç saniye sonra ağzına meme gelmemişse de feryat figan ağlıyor. Ne yapayım o kadar hızlı açamıyorum göğsümü mutlaka ağlıyor:) O nedenle çoğunlukla ben daha mızıldanmaya bile başlamadan biraz saate göre emziriyorum ama işte yine de kucağa koyunca ağlamaya başlıyor. Valla benim de göğüslerimin acısı geçmiyor bir türlü memeyi çok çekiştirmesinden, çünkü memeyi bırakırken ağzını açmıyor, hışımla kafayı geriye çekiyor veya sağa sola çeviriyor sadece benim göğüs de perişan tabi :)


aytude

ayyy okurken hissettim acıyı, çekiştirildim sanki. aynen öyle hakikaten.


aytude

bir arkadaşım anlatmıştı, memesini hemen açamadığı için oğlu sinirlenip kendini yerlere atıyormuş, iş dönüşü daha merdivenlerde açıyordum diye anlatmıştı. doktorun yorumu: kızım, erkek milleti sofrada bekletilmeyi sevmez, hemen hazırlayacaksın. :))


Burcu

Arkadaşlar ben doğum yaptıktan tam 40 gün sonra regl oldum..o zamana kadar sorunsuz emen kızım birden memeyi reddetmeye başladı..bu duruma bir anlam veremedim ama inanılmaz üzüldüm..3-5 gün sonra tekrar eski halimize döndük..derken bir ay sonra yine memeyi istememe olunca anladım ki ben regl olduğumda sütümün tadı bozuluyor..geçen gün bir dergide de buna benzer bir yazı okudum..her memeyi reddediş bununla ilintili değildir tabii ama benimkinin tamamen bundan kaynaklandığına inanıyorum..belki benim gibi olan vardır diye paylaşmak istedim..


Aysegul_

Benimki henüz başlamadı ama olabilir gerçekten.
Cevaplamak için Üye ol