Concord neo bebek arabası kullanan var mı ?

melusina soruyor: 4

Chicco Black label limited edition ve concord neo arasında kaldık. chicco yeni ama concord kullanan vardır sanırım  yorumlar ?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


oyakara

merhaba:arkadaşlar bende daha önce concord neo bebek arabası aldım ama hiç memnun kalmadım 2 defa tamire gitti bir sonraki tamire gittiğinde ise kullanıcı hatası deyip benden 180 tl ucret talep ettiler 180 tl ucreti verdim arabayı gitti gidiyor sitesinden sattım Quinny buzz bebek arabası aldım çok memnunum sizede tavsiye ederim....


cakirmina

sakın sakın rezalet bir araba, Ankara'daki e-bebek mağazasının elinde çok kamıştı herhalde her gelene arabayı öve öve bitiremiyorlardı. Sonuçta bize de bir tane kakaladılar. Zaten ana kocağı ve oto koltuğu olarak kullanılan parçasından hiç bahsetmiyorum, bu kadar anti-ergonomik birşey olamaz. oğlum içine her oturduğunda kustu. Size tavsiyem çok araştırın, yoksa verdiğiniz parayla kalırsınız.


feyzadereli

Ben chicco'nun ilgili ürününü hiç bilmiyorum hatta chico'nun hiçbir ürününe bakmamıştım bebek arabası bakarken. ben daha çok kullanım rahatlığı açısından quinny, concord neo, peg perego skate arasında kalıp. concord neoyu aldım.

ben arabadan aslında çok çok memnunum. yol tutusu gayet iyi, ana kucağı ION kullandık ve çok da rahattı. bir arkadaş iç kılıfının çıktıgından bahsetmiş, evet çıkıyor ve bebek gayet rahat ediyor. benim kızım 8 aylık oldu, hala ION'u kullanıyoruz arabada, bu hafta sonu yeni oto koltugu alacağız. Ki hafif tombik bir bebek oldugu halde gayet rahat etti.
 çift yönlü kullanılabiliyor olması çok güzel, açılıp kapanması çok kolay. biraz ağır yalnız ama muadilleri de öyle zaten.

Yalnız benim şöyel bir sıkıntım oldu, paratmanda asansöre birnmeden önce bir 8-10 basamak var ve bu basamakları çıkmak için tek elle çocugu kucakta tutup concord2u tek elle kapatmak mümküğn değil. şimdi düşündüğümde ben tek elle kapanabilen bir araba alsam daha mantıklı olurdu diye düşünüyorum. sizin de benzer bir probleminişz varsa, mutlaka ve mutlaka tek elle kapanabilen bir araba almanızı öneririm. ve o açıdan en iyisi de Inglesina diye biliyorum.




smhsmh

herkesin memnuniyeti farklı sanırsam ben arabamızın ağır olması haricinden oldukça ama oldukça memnunum concord neo dan 

hafif olsu hızlı bi yerlere çıkarken kullanayım diye mothercare baston aldık kullanmıyorum berbat
oğlum hiç ama hiç rahat etmedi
ama maclaren leri de beğeniyorum alacak olanlar incelesin 




Cevaplamak için Üye ol