Hangi doktor? CEM AYHAN / İBRAHİM SÖZEN / SÜHENDAN TÜRKMEN

blueish80 soruyor: 5

7 Haftalık hamileyim.Doğumum Ağustos'a geliyor ve doktorum bu tarihte izin dönemi olduğu için beni sadece doğum için başka birine yönlendireceğini söyledi.9 ay başka birine gittikten sonra doğumu tanımadığım biri ile yapmak fikri hiç sıcak gelmiyor.Oysa ki doktorumu çok sevmiştim.Yeni doktor arıyorum.Seçeneklerim:CEM AYHAN,İBRAHİM SÖZEN,SÜHENDAN TÜRKMEN.YARDIM VE TECRÜBELERİNİZE İHTİYACIM VAR.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


CiciAnne

Böyle saçma şey mi olur yahu! Tatilini buna göre ayarlasın. Kaç hastası olabilir ki!


blueish80

evet cidden bana da oldukça garip geldi az önce tanju demirören için kadıköy şifa yı aradım mesela,hemen iznini sordum.izin kullanmıyor dediler.işte mantık farkı.tanju demirören'e giden var mı?


nilaydastan

ben dr. Cem Ayhan'ın hastasıydım, inanılmaz memnundum kendisinden . benimde doğumum Ağustos ayına denk gelmişti ve yanımdaydı kendisi genelde Temmuz ayında izne çıkıyor bildiğim. Her şeyden evvel inanılmaz sevecen ve yardımcıdır. Tercihiniz olursa inanın memnun kalacaksınız. Bizim ailede ki 4 bayanın dogumunu o yaptırdı memnuniyetimizden dolayı :) www.nilay.ca


ADA

Merhab a,
Benim doktorum da Cem Ayhan' dı ve çok memnundum. Uzun ve süren ve zor bir normal doğum yaptım ben. Ama hep yanımdaydı, sabaha kadar hastanade bekledi ,çok sakin ve yumuşaktı. Hiç panik yapmama izin vermedi. Tavsiye ederim , svg.


fare

merhaba ;

benim de doktorum cem ayhan idi.ama hamilelikdönemimde değiştirdim.ARKUN HANLIOĞLU NU tavsiye ederimMükemmel bir insan ,bütün evhamları ortadan kaldıran ,insana müthiş moral ve destek veren bir doktor.kuzenlerimin tavsiyesi üzerine gitmiştim sonra etrafımdki bütün bayan arkadaşlarımın tesadüfen onun hastası olduğunu öğrendim.tabiki bir çok bebişn de onun eline sağıklı bir şekilde doğduğnu :) kolaylıklar diliyorum....Cevaplamak için Üye ol