ankaradan arkadaşlar hangi hastanede doğum yaptınız-yapacaksınız?

burcu_aslangul soruyor: 10


Bu soruyu cevapla


15 Cevap


merve_furkan

ben 6 ay kadar hrs hastanesıne gıttım cinnah civarı ancak bir problemım oldu az bi su geldı ve dr. derhal zekaı tahir hast.gönderdı bizim yapabilecegımz bişi yok doğum olursa yoğun bakım ünitemız 3 günlük dedi.. ben ortada kaldım özel hastanede paramla rezıl olmuştum...allahtan bebegime bişi olmamıştı.o andan sonra zekaı tahır araştırdım ve oraya devam etttım dr. özeldi serdar ünlü ve ben doğumu zekaı tahırde vıp odasında yaptım ve çook memnun kaldım.donannımlı hastaneden şaşma derim o an ne olacagı belli olmuyor allah korusun inş. bişi olmaz ama. orta anadolunun en büyük doğum hast. sağlıklı doğumlar...


oyabes

Mesa'da yaptım. çok iyi bir yenidoğan ünitesi var, problemli dogumlarda da cok iyi oldugunu duydum ama ssk ile anlaşması yok. sıkıntılı bir durum olmadıgı takdirde kesinlikle öneririm, problemli dogumlarda ssk anlasması oldugu için Güven'i tercih edebilirsiniz.


Mag

Öncelikle Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin bebeğinizi.Ben de Mesa'da yaptım doğumumu.Herşeyiyle çok memnun kaldım.Bir daha doğuracak olsam yine Mesa'yı tercih ederim.Mesa bildiğim kadarıyla isim değiştirdi,TOBB ETÜ oldu ancak tıbbi personelinde bir değişiklik olup olmadığı konusunda bir bilgim yok. Çok iyi bir yenidoğan ünitesi olduğu konusunda hemfikirim.Oğlum henüz 2 günlükken yenidoğan sarılığından ötürü 24 saat fototerapi görmesi için hastanede kaldı,gayet memnun kaldık ve çok şükür sağlıklı bir şekilde kavuştuk yavrumuza.Hayırlı doğumlar...


Ulku

su basliga bakabilirsiniz.


yaseminun

BEN HER 2 DOĞUMUMU DA BAYIRDIRDA YAPTIM,MEMNUN KALDIM ÇOKsmhsmh

ben Fatih üniv hastanesinde  yaptım dr um Yüksel Onaran dı 


anneyim_24

zekai tahir burak sonderecede donanaımlı ve doktorları çok iyi.iilaki vib de doğum yapmanıza gerek yok.özel oda tutup normal servistede yapabilirsiniz.ben öyle yaptım.dr.necati hançerlioğulları dr. şevki çelene muayene oldum doğumumu dr. şevki çelen yaptı. son derecede temiz doktorlar gayet ilgili isterseniz aynı hastanenein vib servisinde yapın eşiniz aielniz yanınızda olsun.


nisa06

medicana da yaptım.süperdidida

Ben Ankara HRS de doğum yapmayı planlıyorum.Doktorumdan da çok memnunum.Ancak beyazgelincikk'in söyledikleri beni çok endişelendirdi şimdi.Ben henüz 13 haftalık hamileyim,herşey çok yeni sayılır,bir sorun yaşarsam beni de başka bir hastaneye yönlendirmeye kalkarlar mı, bilmiyorum.Ama şimdilik HRS için hiç kötü bir izlenimim yok. Hepimize iyi şanslar..


ademir47

medicanada yaptım. hiç sorunsuz...Cevaplamak için Üye ol