ankaradan arkadaşlar hangi hastanede doğum yaptınız-yapacaksınız?

burcu_aslangul soruyor: 5


Bu soruyu cevapla


15 Cevap


gulerkaya

dr.um sevtap hamdemirdi..
bize 3 tane hastanede yapabiliriz doğumu demişti
akay,çağ ve zekai tahir
zekai tahiri seçmiştim
doğum sırasında bi sorun olursa yoğun bakım ünitesi vs..den dolayı
zekai tahirde vip odada yaptım
şiddetle tavsiye ediyorum
çok memnun kaldık
doğum başlayana kadar annem eşim kayınvalidem yanımdaydı
doğum başlayınca sadece eşim kaldı yanımda
bidaha doğurduğumda yine  orayı tercih edicem
özelden farkı yok fazlası var


burcakyaman

mesada doğum yaptım dr. bucu karamürsel acaip güzel bi süreçti ve iyi bir ekip vardı.bide kat hemşireleri çok iyiydiler çok yartdımcı oldular emzirmede ben hemşirenin yanımdan ayrılmadan bebek memeyi tutana kadar büyük bir sabırla uğraştığını bilirim ki bu süre 15 dakikayla 1,5 saat arasında değişti benim sayfadaki fotolara bakarsan doğum anının resimleri var bir foğrafçıyla anlaşmıştık


anneyazar

Mesa'da sezeryan doğum yaptım çok memnun kadım. Yine olsa yine yaparım:) Yarışmacı arkideşlere başarılar, hayırlı doğumlar:)


fcan

Sorunun üzerinden biraz zaman geçmiş ama... Ben de doğumumu Mesa'da yaptım, hastaneden çok memnun kaldık. Yalnız doğum için doktorum ve ekibi dışarıdan gelmişti. Ama doğum öncesi ve sonrası özellikle hemşire hizmetlerinden çok memnun kaldığımızı söylemeliyim -ki özellikle doğum sonrası hemşire hizmetinin nasıl olduğu çok önemli bana göre... Hatta hastaneden hiç çıkmak istememiştim diyebilirim :)


karanfilim

Takiplerim için 9 ay boyunca özel hastaneye gittim .Son anda özel hastanede doğum yapmaktan vazgeçerek ,Keçiören eğitim ve araştırma hastanesinde doğum yaptım.Özel doktorum,hastanede tanıdığım olmamasına rağmen özel hasteneden eksiği yoktu fazlası vardı.Eğer normal doğum olacaksa ,doğum herşeyden ve herkesten önce sizin elinizde.Buna inanarak gittim ,herşey çok güzeldi.İkinci bebeğimde de aynı hastaneye gideceğim.
Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Boğazda kızarıklık 0

En iyi vitamin şurubu hangisi 1

ankaanka 4Y
Son: burkatek,

Emzik bırakma 1

Ella ertesi gün hapı ve emzirme 3