Ankara da Kreş Tavsiyeleri,Deneyimleri??

derobaby soruyor: 6

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar. Ben hem sizlerden tavsiye almak hemde kendi deneyimlerimi paylaşma amaçlı böyle bir soru seçtim. 

    Kızım temmuzda 3 yaşına girecek ve 2 yaştan beri bahçelide düşünçağı kreşine gidiyor.Kreş değişikliği düşünüyorum ama henüz karar aşamasındayım. Biraz araştırdım beğendiğim kreşler uzun mesafede yani gop taraflarında , ben bu kadar küçük yaşta o kadar yol gitmesini istemiyorum. Çalışıyorum ayrıca eğitimciyim bende. Bahçelievler,balgat taraflarındaki kreş deneyimlerinize ihtiyacım var.. Bende gezdiğim kreşler ile ilgili deneyimleri sizlerle paylaşacağım.

Bu soruyu cevapla


96 Cevap


ybeser

Arkadaşlar bu arada ben 4 ay önce sorduğum akapedya kreşine kızımı verdim ve inanılmaz memnunum. Kızım 3-4 günde alıştı ve severek gidiyor çok da ilgililer 


beriss

Buna cok sevindim ben de akapedya ile gorustum umarim kizim da alisir hemen akd kidsde (cukurambar) dan hic memnun kalmadik


ybeser

Biz öveçlere verdik ama anlayış aynıysa çukurambar da iyidir. Öveçlerin müdürü sibel hanım psikolog ve Harika bir insan. Kreşin sahibi çocuk doktoru ve ne zaman isterseniz çocuğa bakıp size dönüyorlar. Reçete de yazıyor Malik Bey. Biz çok memnunuz :)


seyfo

Etlik ayvalıda Bilgin Nesil Anaokulu. Kesinlikle bir görüşün pişman olmayacaksınız. Ben çok memnun kaldım. Donanımlı ve tecrübeli öğretmenleri var.


thy1301

Merhaba, üstünden bayagı zaman gecmiş ama eski yazınızda düşün çağına giden çocugunuzun kreşini değiştirmek istediğinizi yazmıssınız. Bende orayı düşünüyorum tabi zamanla değişen çok şey olmuştur ama acaba o dönem neden değiştirmek istiyordunuz? 


cipidi

Birlik Mahallesi Çekirdek Yuva kesinlikle
Cevaplamak için Üye ol