oğlum 15 günlük 3 kg evy baby yenidoğan 1 numarayı kullanıyorum.ancak 2 gündür sızdırma yapıyor.


meysavurgun soruyor: 8

oğlum 15 günlük 3 kg evy baby yenidoğan 1 numarayı kullanıyorum.ancak 2 gündür sızdırma yapıyor.  aynı sorunu yaşayanlar ne yapmalıyım

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


AOA

2 numaraya gecebilirsin bence.


duygutipi

huggies organik pamukluyu oneririm...


selencem

Ne sıklikta degistiriyorsunuz? İyi beslenen yenidoganlar inanilmaz cok cis-kaka yapabilir. Bu arada ben primaya gecince iyi gelmisti.


dogagamze

en iyi bez prima tek geçerim...karanfilim

Bez küçük geliyor olabilir,bir büyüğünü deneyin.Bu arada değiştirmeyi düşünürseniz prima aklınızda bulunsun...


littledumblonde

3150 gr 15 gunluk bebegimde prima premium care ve yeni bebek 1 no sizdiriyor. gobegi dusmedigi icin belini kiviriyorum ama bacak kenarindan sizdirior surekli islak, kucagimda bi seferinde iki kere islatti altini. ne onerirsiniz?


nisa_nur_ecrin

premium care hiç güzel degil hiç memnun kalmadık biz benim bebeğim 2 350gr doğmuştu prima yeni doğan almıştım sızdırıyordu dr bacakları bezin etrafını tam doldurmadığından sızıyo demişdi bi kaç ay sonra kilo aldığında sızma olayı olmamışdı


nilinmasali

Bende premium kullanıyorum,sızdırma basımıza gelmedi ama kokusu rahatsız ediyor beni,sürekli bir çiş kokusu geliyor burnuma doğdu doğalı,artık 2 numaralı beze geçebilirsiniz,birde bariyerlerin dısa doğru kıvrıldıgına dikkat ediyorsunuz değil mi,ben ilk günlewr içerde bıraktıgım için:) acaba olabilir mi diye sormak istedim:))


Cevaplamak için Üye ol