kreş ve uyku sorunu

melekazra soruyor: 2

slm arkadaşlar kızım doğduğundan beri uyku problemi yaşıyoruz.uykuyu sevmeyen bir çocuk.kreşe gidince yorulur uyku problemi kalkar ve akşamları erken yatar zan-ne-di-yorduk.:((( ama ne yazık ki hayallerimiz sonuçsuz kaldı.aksine daha hareketlendi.o kadar yorgunluğa rağmen çok geç yatıyor.uyutma için 1 saat uğraşıyoruz.acaba sizin kilerde öğle mi?acayip dert oldubize.birde çok hastalanmaya başladı.zaten bronşiolit.bu aralar çok sık nüksediyor.hatta kreşden almayı düşünüyorum.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


Derya_Eymen

her çocuğun uyku ihtiyacı farklı oluyor. size az uyuyor gibi gelebilir ama ona yetiyordur uyuduğu uyku. çok hastalanmıyorsa çok ciddi hastalanmıyorsa bence almayın kreşten. iyileşene kadar ara verin kreşe. sonra yine devam eder. iyi bir kreşse çok faydalı olduğunu düşünüyorum çocuklara. isterseniz bir uzmana doktora da danışabilirsiniz bence. durumunu anlatırsınız. belki sizin göremediğiniz dışardan bir gözün görebileceği bir durum vardır. benzer durumda çocuklar tanıyorum.. endişelenmeyin bence.


melekazra

derrya hanım öncelikle verdiğiniz tavsiye için teşekkür ederim.ama hastalığı çok sık tekrarlıyor ve ciddi oluyor.kar yağmaya başladığında felan halimiz nice olcak çok merak ediyorum.kafam acayip karışık.kreşimiz çok güzel ve çokkk memnunum.ama o kadar korumamıza rağmen ve o kadar vitamin takviyeleri yaptığım halde bu şekilde.:((((Cevaplamak için Üye ol