Bodrum civarında 13 aylık kızımla rahat edebileceğim otel/tatil köyü

yasemin_ekin soruyor: 4

Merhabalar,
15 Agustostan sonra 1 hafta Bodrum civarında tatile gitmeyi düşünüyoruz. Daha önce Bodruma hiç gitmedim. Bebekle tatil yapılabilecek, çok da pahalı olmayan, tavsiye edebileceginiz tesisler var mı?

Annem, ben ve kızım gideceğiz. Araba olmayacak, İstanbuldan uçakla gitmeyi planlıyoruz. Benim icin önemli olan odalar temiz ve biraz geniş olsun, kliması düzgün çalışsın, yemekler lezzetli olsun.
Bebeğimden dolayı, otelin denize sıfır olması tercih sebebim. (Çok şey mi istedim)

Voyage Torba'yı tavsiye ediyorlar, güzel ama biraz pahalı geldi. 

Tesekkurler

 

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


iposunannesi

Evet Osman Bey,
Çok geçmiş olsun.. haklısınız, ben bir de ibufen ve paranox fitil'imizi yanımıza almıştım. Bir de bu ilaçlar haricinde böcek sokmaları için yanınıza mutlaka bir ilaç almanızı öneririm, doktorunuz hangisini önerirse..


Isil_Deniz

Yasemin,

biz de bu aralar tatil yeri bakıyoruz, eylul gibi planlıyorum sıcaklardan dolayı, Deniz de 18 aylık olmus olacak. ama cocukla tatil yeri ayarlamak ne zormus...

siz gecen sene nereye gitmistiniz? ve memnun kalmıs mıydın?


ipek_35

voyage torba güzel ama sadece Delüx odaları güzel,diğer odaları cocukla basar insanın ruhunu...Bence boşver bodrumu, hilton-sarıgerme,tek kelimeyle harikaydı.hele cocuk klubü superdi.


MelekAnne

Arkadaşlar Bodrum da Temmuz ilk haftası kalacak bir yer arıyorum. Ama fiyatlar çok uçuk Ben 150-160 civarı bakıyorum en fazla:/
Cevaplamak için Üye ol