meme sarkması

cibi soruyor: 7

Merhabalar,
Emzirmeyi yaklaşık 3 hafta önce bıraktım. Şu anda memelerimde bir gevşeklik hissediyorum. Bu konuda herhangi bir krem kullanan ve iyi sonuç alan var mı? Egzersiz işe yarar mı? Yoksa zamana bırakıp sonucu görmekten başka çare yok mu?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


skisac

ben emziriyorum, bu konuda bende müzdaribim. ben bir kaç dergi aldım. hedeflediğim kadar kilo verince o egzersizlere başlayacağım. iyi sonuç veren bildiğiniz birşeyler varsa bende öğrenmek isterim.


Kozzy

emzırmeyı bırakınca gogusler hamılelık oncesı formuma kavusuyor mu ? kavusuyorsa bu ne kadar zaman alıyor ? tecrubelı annelerın fıkırlerıne ıhtıyacım var.


firis

maalesef bence göğüsler asla eski haline dönmüyor.belki sıkı ve çok disiplinli egzersiz işe yarar ama normal egzersiz pek işe yaramadı bende


tuntibo

Bence de eski haline kesinlikle dönmüyor. Ben ilk başlarda çok dert ediyordum ama sonrasında o şekilde kabul ettim. Tabi emzirme sonrasına göre zamanla biraz daha düzeliyor, o kadar da gevşek kalmıyor.


happybaby

4 aydir aerobike gidiyorum malesef hicbir gelisme yok, emzirme sonrasi sarkik duruyor ama memeden kesince ne olur bilmiyorum...


ponyy

 

  krem veya sporla düzelecek bir durum değil bence. 

 kesin çözüm estetik. dikleştirme ya da toparlatma ameliyatı.


kle

Kremler bir miktar iyi geliyor.Eski formuna asla kavuşmuyor.Cevaplamak için Üye ol