Kum Havuzu

nurturia soruyor: 5

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ediluj

belki uç bir örnek olacak ama Bizim bir tanıdıgımız kendi bahçesine kum havuzu yapmak istemişti, bağlı bulundugu belediye park-bahçe sorumlusuna nerden aldıklarını sormuş onlarda biz veririz demişler ve bahçelerine kum bırakmışlardı:))belediyecilik hizmeti:))


hulya_Oyku

Madem veriyorlar bunuda sorarım eşime Yaseminciğim:))


jildando

İnşaat malzemeleri satan buyuk nalburlardan bulabilirsiniz. Bu arada eğer almadıysanız kum için havuz, joker de üzeri kapanan kaplumbağa şeklinde olanı var, mutlaka üstü kapalı birşey alın. Eğer açık kalırsa çocuklar yokken, kediler sağolsun hemen wc niyetine kullanmaya başlıyorlar, ayrıca yağmur yağınca da kumu atmak zorunda kalıyorsunuz, çok ağırlaşıyor kaldırmak imkansız oluyor . Havuza kum koyunca göreceksiniz ki çok ağır olacak, herseferinde tekrar kapaklı kovaya almak pek mumkun olmuyor.

Ben de once sizin dusundugunuz gibi yapmıştım, bir tek fark olarak geceleri üzerini naylonla ortuyordum, ama nitekim ilk yağmurda mahvoldu. Sonra kapaklı olanı aldım , çok memnunum.


ekin

Çok güzel ama pahalı bir kum havuzu buldum:(
http://www.tchibo.com.tr/web/t/pdf/11_17.pdf


poseidon

ben yurtdisindayim burda da bahceli evi olan kucuk cocuklu ailelerin kum havuzlari var heryerde kum havuzu ve kum satiliyor ama bizim bahceli evimiz olmadiig icin parklardakileri kullaniyoruz. bu da resimleirmiz ve kumdan kalemiz :) : http://sudagidan.blogspot.ch/2012/09/babayla-parka-gittik_19.htmlCevaplamak için Üye ol