kurabiye kavanozu

mibrim soruyor: 3

fisher price kurabiye kavanozu kullanan arkadaşlar memnunmusunuz? 7 aylık bebeğimin ilgisini çekip oyalanmasına sebep olur mu zira kucak kucak kucak..

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


Aycadk

Bzde işe yaramıştı bir süre. Sonra bakmadı yüzüne, 18 aylık anca şekilleri deliklerden sokabildi:))) Şimdi oynuyor severek.


cadsiz

oğlumun en sevdiği oyuncaklarından biri, bize hemen hemen sizin kadarken hediye gelmişti. o zaman da ilgileniyordu, şimdi de seviyor. ancak çok da ümit bağlamayın.. sonuçta yalnızca on-onbeş dakika oyalıyordu bizimkini, biz de yanındayken..


_derya

Kızım 7 aylıkken almıştım. Önce müzikleri ilgisini çekti, ardından bizim yerleştirdiğimiz parçaları içeri itmeye başladı ve çok çok eğlendi. Sonra içini doldur boşalt oynamaya başladı. Yani bizim için çok kullanışlı ve eğlenceli bir oyuncak oldu. Bebeğinizin neden hoşlandığına da bağlı tabi ama garanti olsun diye kurabiye kavanozu yerine yine fisher price'ın saat şeklindeki oyuncağını da deneyebilirsiniz, o da çok eğlenceli ve uzun süredir hiç sıkılmadan oynadığı bir oyuncak. Cevaplamak için Üye ol