Bakıcı mi kres mi? cayyolunda hangi kreş?

yenianneee soruyor: 2

Herkese merhabalar! 13 aylik oglumu birakip işe baslamam gerekiyor. Bakıcı tuttuk ama yemek yonunden biraz yetersiz. Ayrica oglum onunla sıkılıyor gibi butun gun evde. Yine de evde daha mi rahat eder bilemedim.

Kres olarak da cayyolu sevinc abla ve cayyolu turk amerikan dernegini gezdik. Onerisi ve yorumu olan varsa sevinirim. Cok tedirginim.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


doulabahcesehir

Bende bebeğim 11 aylıkken ise başladım bakıcı ile bıraktım ve 3 yaşına kadar kreş düşünmüyorum sanki kreş için çok küçükler gibi geliyor bana yani sonra sürekli okula gideceklerini dusunursek😶bakicimiz benimle yaşıt aras la koşturup oynayabilen biri bence bu yaşta henüz özel ilgi istiyorlar iyi bir bakıcı bulursanız mutlu olur , bizden çabuk alışıyorlar. Kolaylıklar dilerim


Crescent_

ev ortamında bakıcı ile zaman geçirmesi çocuk gelişimi açısından daha uygun 2-3 yaşına kadar. Eğer bakıcı kendini geliştirmeye açıksa ve yemek yapmayı pek beceremiyorsa yemek tariflerinden bir klasör yapabilirsiniz. Size iş düşüyor biraz.

İnanın okulda da çok harika beslenmiyor ya da bakılmıyorlar. Zaten okullar çoğukez adı sanı duyulmamış en düşük fiyattaki malzemeleri tercih ediyor.
Sıkılma konusunda da yine bakıcıyı yönlendirebilirsiniz aktiviteler konusunda. Aklınıza bir şey gelmiyorsa oyuncu annenin kitabına bakın. her gün için basit aktiviteler var.Cevaplamak için Üye ol