Ankara'da lokal anestezi ile sünnet yapan cocuk cerrahi?

muge soruyor: 4

Sünnet meselei boynumuzda düğüm oldu resmen. Üstüne düşündükçe iyice gözümüzde büyüdü. Cerrahlar genel anestezi tercih ediyor, klemps yönteminin yan etkileri barmış, sünnetçiye yaptırsak birşey olur mu derken iyice karıştı kafamız. Lokal anestezi ile sunnet yapan cerrah  oneriniz var mı? Bir de Kadir Mutlu'ya sünnet yaptıranınız var mı?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Yenidenanne

Kadir Mutlu oğlumuzun sünnetini yaptı. 7 yaşında idi. Operasyondan memnun kaldım, iyileşmesi de kolay ve sorunsuz oldu. Memnun kaldık kısacası.


seymagungor

benim komşum beştepedeki sünnetçi kadir mutluya sünnet yaptırmış.hatalı sünnet yaptığı için şimdi mahkemelik oldular. hastanede tekrar müdahale yapılmış oğluna.çocuğu psikologa götürüyorlar hala. neyseki kızım var . 


aysekucuk

Yukarıda  seyma gungor isimli üye tarafından eklenen'' benim komşum beştepedeki sünnetçi kadir mutluya sünnet yaptırmış.hatalı sünnet yaptığı için şimdi mahkemelik oldular. hastanede tekrar müdahale yapılmış oğluna.çocuğu psikologa götürüyorlar hala... '' asılsız yorumu meyve veren ağaç taşlanır politikası ile rakip dahi olamayacak çevreler tarafından iftira niteliğinde atılmıştır.Kadir Mutlu Ankara çapında kendini pek çok çevrede ispat etmiştir. Kaldı ki başkaları tarafından yapılan hatalı sünnetleri düzeltme işlemi ile ilgili olarakta önde gelen bir isimdir. Bu bir sektördür. İşini iyi yapanlar daima ayakta kalacaktır. Bunu beceremeyenler ise burada olduğu gibi çamur at izi kalsın politikaları ile ancak kendi başarısızlıklarını örtmeye çalışacaktır.  Bilişim suçları ile ilgili gerekli hukuksal süreç başlatılacaktır. Sevgili Anneler bu tip platformlarda lütfen dikkatli olun yanıltyıcı tanıtm ve reklamlara karşı farkındalığınızı arttırın. Birçok olumlu veyahut olumsuz yorumun aslında neyin yada hangi firmanın reklamı olduğunu bir düşünün. Tüm annelere ve bebeklerine sağlıklı günler dilerim


sunnetdernegi


SN. KADİR MUTLU YILLARCA SÜNNET KONUSUNDA SİZ DEĞERLİ HALKIMIZA HİZMET ETMİŞ BİR MESLEKTAŞIMIZDIR.

ANCAK KENDİSİ SAĞLIK MEMURUDUR VE  SAĞLIK MEMURLARININ SÜNNET YAPMASI 2014 SAYILI TORBA YASA İLE YASAKLANMIŞTIR. (SAĞLIK BAKANLIĞI VE BAĞLI KURULUŞLARININ TEŞKİLAT VEGÖREVLERİ HAKKINDA KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME İLE BAZI KANUNLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN KANUN NO;6514)                                                                                         

KENDİSİNE SÜNNETE VERDİĞİ EMEKLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ, BUNDAN SONRAKİ ÇALIŞMA HAYATINDA SÜNNET DIŞINDA DA BAŞARILARININ DEVAM EDECEĞİNE İNANIYORUZ.

SAĞLIK BAKANLIĞIMIZIN  SÜNNET İŞLEMİNİ SADECE DOKTORLARIN YAPMASI GEREKTİĞİ YÖNÜNDE VERMİŞ OLDUĞU BU KARARIN İSABETLİ  OLDUĞUNU ONAYLIYOR VE HÜKÜMETİMİZİN BU DOĞRU KARARINI  DESTEKLİYORUZ.

KANUNİ OLARAK 2015 YILI İTİBARİYLE SÜNNET İŞLEMİNİ  SADECE DOKTORLARIN YAPMAYA YETKİLİ OLDUĞUNU SİZ DEĞERLİ HALKIMIZA  BİR KEZ DAHA HATIRLATMAK İSTERİZ. SAYGILARIMLA

OP.DR.VEDAT ALİ CANOĞLU

ÜROLOJİ UZMANI

PROFESYONEL SÜNNET YAPANLAR DERNEĞİ BAŞKANI

05552887638

(BİLGİ İÇİN ; ANKARA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ-TIP MESLEKLERİ BÖLÜMÜ +90 312 592 44 00)

 Cevaplamak için Üye ol