çorlu kreş

burcul soruyor: 5

Merhabalar
yaklaşık 2 ay sonra çorluya taşınacağız. 3 yaşında bir kızım var. Kreş önerisi olursa çok sevinecem

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


Belgincaz

çorluda oturanlar tanışalım görüşelim dugmeburun

Gercekten tanisalim corlu ekibi olarak.


vasi

3 yaşındaki oğlum için kreşinden önümüzdeki sene yarım gün ingilizce, yarım gün türkçe eğitim talep edeceğim. Bu tarz bir sınıf oluşturulması halinde ilgilenen olur mu?


ErdemOzuer

NEDEN FARKLIYIZ ? 


* Butik bir okuluz, sıcak aile ortamı sunuyoruz * Kaliteli eğitimin geleceğe yapılan en değerli yatırım olduğunu biliyoruz. * Hayata çocuk gözüyle bakıyoruz * Her çocuğun kar tanesi gibi birbirinden farklı olduğunu biliyoruz. * Bireysel gelişim hedefliyoruz * Özgürlük içinde sınırlar olduğunu biliyor, saygıyı aşılıyoruz. * Çevremizi ve tüm canlıları seviyoruz, sorumluluk duygusunu aşılıyoruz. * Çocuklara oynayarak ve yaparak, eğlenceli öğrenme imkanı sunuyoruz. * Farklı düşünme ve beyin fırtınası tekniklerini uyguluyoruz. * Modern eğitim sistemlerini takip ediyor ve uyguluyoruz. ( Montessori, scamper, hıgh - scope ) * Tohum kütüphanemizi kendimiz yaratıyoruz.


ErdemOzuer

Merhaba; 


Çorlu PlayHouse 2011 yılından bu yana bölgede profesyonel olarak OYUN GRUBU faaliyetleri ve ÇOCUK PARTİLERİ düzenleyen ilk ve tek kurum olma özelliğini taşımaktadır. 


Detaylı bilgi için  www.corluplayhouse.comCevaplamak için Üye ol