Bebekler için egitim setleri

ilknurbade soruyor: 5

Merhaba anneler. Eğitim setleri kullananlar vardır elbette. Sizce barbadas mi adim adim egitim seti mi daha iyi? Ve aralarindaki fark nedir acaba? 12 aylik kizima başlamak istiyorum.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ilknurbade

Egitim seti kullanan yok mu


seraphic

Oğlum 9 aylıkken adım adım almıştık 2 yaşındayken de bardabas aldık. Adım adımdan bayağı bir faydalandik ama gelen yardımcı ürünler çok kalitesizdi. Bir de gerektiğinden fazla pahalı tekrar sözleşme yenilemedim bu sebeple. Bardabasın yardımcı ürünleri kesinlikle kaliteli ama onun ücreti de fahiş bence. Fiyat,fayda ve kalite düşünüldüğünde en iyisi meraklı minik bana kalırsa.


ilknurbade

Tsk ederim seraphic. Barbadas adim adimdan daha kaliteli diyorlar.


kurablyemm

İlknur bu setlerde ne var iiçerikleri nasılkullanmak gereklimi


seraphic

Setlerin içeriğinde çocuğun yaşına uygun, birlikte uygulayabileceğiniz ve öğrenmesine yardımcı aktivite örnekleri yer alıyor.Aktivite için gerekli olan malzemeler de ayrıca her ay kutunun içerisinde size sunuluyor.Örneğin kızınız 12 aylık bu ay için doğum günü ile ilgili bir dergi ulaşıyor size. Büyük ve renkli resimlerin yer aldığı dergideki resimleri çocuğunuza göstererek anlatıyorsunuz, hikayeleştiriyorsunuz. 1 rakamı derginin ekinde yer alıyor onu çocuğunuza gösteriyorsunuz. Bu dergilerin özellikle dil gelişiminde faydalı olduğunu düşünüyorum. Tabii olmazsa olmaz değiller. İnternette çocuklarınızla evdeki malzemelerle uygulayabileceğiniz aktivite örneği sunan pek çok site ve blog bulunuyor.Onlardan da faydalabilirsiniz.



Cevaplamak için Üye ol