Mama sandalyesi

sevil34 soruyor: 10

Artık vakti geldi galiba mama sandalyesi almam lazım hangi marka kullanışlı internetten bakıyorum ayarlı yükselticili çeşitleri falan var yaşadığım yerde böyle mağazalar yok o yüzden netten bakmak zorundayım malesef tavsiye edeceğiniz marka varmı

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


nilayy

Chicco kullanıyoruz biz, tepe tepe... tavsiye ederim, gayet memnunum.


mustafamami

ikea antilop. kuzenimden almıştım hala kullanıyorum. tepsisi çıkıyor, bacakları da çıkıyor, plastik olduğu için yıkanıyor, temizlemesi çok kolay... internetten sipariş verebiliyorsunuz diye biliyorum. 


pearlpearl

İkea antilop. temizlemesi kolay ve çok pratik tavsiye ederim.


ferayeelgin

Ikea antilop


esmaoz

Bende IKEA nın antilop mama sandalyesini tavsiye ederim temizliği kolay sokulup takiliyo her yere tasinirWindy

Chicco polly almıştık. O zamanlar ekstra güven verdiğinden ve silinebilir kumaşı olduğundan çok seviyordum şimdi ağır, kocaman ve de pahalıydı diye (artık çok güven vermesi de şart olmadığından ) sevmemeye başladım :)


_anthemis_

Biz de 4 aylıktan 1 buçuk yaşına kadar chicco polly (benzer modellerde kraft da kaliteli) kullandık. Güvenli ve rahat. Ancak çocuk büyüdükçe kazulet gibi gelmeye başladı o zaman da ikea antilop kullanmaya başladık. Hafif, az yer kaplıyor, taşınabilir ve kolay temizleniyor. Bence bu şekilde iki mama sandalyesi kullanılabilir.


nilayy

bu arada annemin evinde de ikea antilop kullanıyoruz biz. ama açıkcası benim oğlum biraz haylaz; kendi kendini sağa sola hareket ettirmek suretiyle mama sandalyesinin bir tarafını havaya kaldırabiliyor (veya ayağını masaya/duvara vs dayayıp kendini iterek de yapğıyor aynı şeyi). O yüzden chicco önerdim ben; bir ara bende çok şikayetciydim ağır ve hantal olmasından ama ne zaman oğlum ikeada sağa sola sallandı, o zamandan beridir iyiki bunu almışım diyorum.gizem78

ikea mama sandalyesinden çok memnun olduğunu bildiğim arkadaşlarım var, tavsiye ederim


sevil34

İkeanın yükseklik ve koltuk ayarı yok galiba chiccoya bakarım teşekkürler tavsiyeleriniz için;))Cevaplamak için Üye ol