Oyun Grubu Kindyroo

hulyacinar soruyor: 4

Kızlar Çınar 18 aylık oldu ve oyun grubu arayışına girdik.Kindyroo diye bir yere gittik.Kendilerini belli bir kalıba koymadıkları için oyun grubu vs diyemiyorum.Bugün deneme dersine gittik.çınar komutlara pek uymadı ve bunun 1 ay süreceğini söylediler.Haftada 1 gün 1 saat gidiliyor ve 1 aylık ücreti nakitte 250tl.ben kararsız kaldım.daha önce gidip memnun olan yada olmayan annelerin yorumlarını bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


34 Cevap


nnunnis

Bornovada Muzipo Kidsin şubesi var . 


maviboncukk

Evinizin yakınında par yok mu? Her gün aynı saatlerde aynı yaş grubunda olan çocuklar dolu. Bakıcılar, anneler d birbirini tanıyor sohbet ediyor, çocuklarda oynayp kaynaşıyor..


maviboncukk

Hem bakıcı hem oyun grubu çok faxla bence, fiyatlar uçmuş..


sailorili

Merhaba,

Amaç oyun grubu ise dediğiniz doğru. Ama KindyROO bir oyun grubu değil, kreş ya da anaokulu hiç değil. Çocuk gelişimi ve ebeveyn akademisi.

Zaman çok hızlı gelişiyor. Biz küçükken anaokulu bile zor bulunurken şimdilerde her sokakta bir anaokulu var. Neden? Çocuğun gelişimi için. Zamana ayak uydurabilmek için. Evet maalesef Avusturalyada yada diğer ülkelerde eğitim her zaman bizden daha ileride, bilim, sanat vs. daha ileride. Ülkemizdeki eğitim konusu zaten tartışılamaz ama biz ebeveynler olarak çocuklarımıza en iyi eğitimi vermek zorundayız. Benim çocuğuma karşı en önemli ödevim bu bence. Bu yıldan yıla daha da zorlaşacak.

İşte KindyROO bu gelişimi daha çocuk bebekken başlatıyor. Hemde 30 yıllık tecrübe ile.

Fiyat verilen hizmete karşılık çok normal. Çünkü iyi bir özel okulun bile fiyatları Türkiye'de GSMH ya göre çok çok yüksekken bu özel eğitimin fiyatı göz önününe alındığında gayet normal gözüküyor.

Keşke tüm ebeveynlerimiz daha detaylı araştırabilse ve öyle karar verebilse.
Cevaplamak için Üye ol