yeşil kaka

eab soruyor: 8

oğlum ayın 1inde 3 aylık olacak. dünden beri yeşil ve sümüksü kaka yapıyor neden olabilir. Sadece anne sütü alıyor.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


babu

Eski sorulara bakarsaniz bu konuda pek cok siru oldugunu goreceksiniz. Benim oglum da hep oyle yapardi, dr.umuz her zaman 'sadece anne sutu aliyorsa onemli degil' dedi. Kati gidaya baslayinca duzeldi. Diger sorularda da farkli kisi ve drlarin yorumlarini gorebilirsiniz.


sevcanvet

yediklerinize dikkat etmeniz gerekiyor, yeşil renk sorun değil ama sümüksü olması alerjen kaynaklı olabiliyor, bebek anne sütünden geen besinlere alerji yapabiliyor, alerjik gıdalar; yumurta, süt, çerez, tropikal meyveler..gesnur

aynen elif doğru yere atıfta bulunmuş, çok sık beslenmektendirsedaozkan

Hiç takılmayın,  bizde de oldu ikinci ayında özellikle. Çok moralim bozuluyodu görünce, neden olduğunu da anlamıyordum. Sonradan geçti yeşil kaka görmedim hiç. 


elifnazar

GESNUR  ;)))


ColukluCocuklu

aynı durum benim oğlumda da var 2 gündür ama başka herhangi bir durumu yok o yüzden takılmamıştım fazla. aydınlatan arkadaşlara teşekkür ederim çok iyi oldu.


eab

cevapaldığınız için hepinize teşekkür ederim. Dün akşam doktorumuzuda aradık oda normal olduğunu söyledi. Bu sabahki kakasıda normale donmüştü. Bide 3. ayda hala sıvı kaka yapması normal değil mi? Yani ek gıdaya geçtiğimizde mi katılaşacak?


Cevaplamak için Üye ol