Yeni doğan bebeğe uygun oto koltuğu

tugba8284 soruyor: 10

Arkadaşlar yeni doğan bebeğim için oto koltuğu alıcam ama hangi marka ve hangi model alacağıma karar veremedim. Çoğu oturma pozisyonunda gibi geldi bana o yüzden yeni doğan bebeğe uygun olur mu bilemedim. Tavsiyelerinizi beklerim. Teşekkür ederim.

Bu soruyu cevapla


11 Cevaptugba8284

BeSafe hiç bakmadım maxi cosi citi modeli biraz ystar pozisyon gibi geldi ama internette gördüm gerçeğini görmedim. Görmeden de as lınır mı kararsızım. Oturur poxisyonda kemikleri batar gibi geldi. Siz sorun yaşadınız mı ilk aylarda oturma konumundan dolayı?


ayca07

Maxi Cosi Pebble aldık, bize en güvenli gelen oydu...ilk 2 ay, bebeğimin altına bir minder koyup öyle kullanmayı düşünüyorum, o çukurluğa güvenemem maalesef.. :/


meltemy

quokka nın önerdiği graco yu kullanmıştık ilk aylarda.hem graco fusio bebek arabasında kullanıyorduk hem de arabada oto koltuğu olarak ama 1 yaşa kadar deniliyor ürün satışında ve açıklamalarında fakat bebek en fazla 8-9 aya kadar durabiliyor içinde.biz de 10. ayda römer oto koltuğuna geçtik.ilk aylar için bu koltuk size de uygun olabilir 


moms

cybex aton+ aldım memnundumbirgun

Açıkçası ben tüm oto koltuklarına baktım hepsi bana da korkunç derin gelmişti. Sonunda bende başkalarının tavsiyesi ile oto koltuğu minderi aldım. O göze kuyu gibi gözüken boşluğu doldurması için bel kısmına destek yapılmış tüm modellere uygun bir aksesuar. Oto koltuğu minderi deyince internette buluyorsunuz. zaten 6 aydan sonra gerek kalmıyor. Bende bir tane var kullanılmış demezseniz size yollayabilirim.


tugba8284

Cybex ve graco.nun söylediğiniz modelleri ilk zamanlar rahat oluyor mu oturma pozisyonundan dolayı kullanan arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim.


tugba8284

Birgün olabilir gönderebilirseniz adres veririm mesajla.bluebamboom

Cybex sirona kullaniyorum, ilk zamanlar maxi cosi pebble kullandim ikisinden de memnun kaldim


bbade

3 kiz kardes bebeklerimize maxi cosi kullandik. Cogu koltuga gore boyu daha uzun. Yani

Daha uzun sure kullanabilir.Cevaplamak için Üye ol