Okyanus Anaokulu - Koşuyolu

Melody soruyor: 5

Koşuyolu Okyanus'a çocuğunu gönderenler var ise, okul memnuniyetleri ile ilgili bilgi almak isterim. Şu anda kızımı 24-36 ay oyun grubuna verme aşamasındayım. Gidip görüştüm de ve kafama yattı gibi ama özellikle oyun grubu ile ilgili bilgisi olan var ise ve paylaşırsa çok sevinirm. Şu an 8 kişilermiş ve kızım da katılırsa 9 olacak. Diğer sınıflar da maksimum 15 kişi. Okul genel olarak biraz kalabalık gibi geldi ve bir de merdivenleri bana biraz yüksek geldi küçükler için. 

Bir de güvenlik konusunda fikri olan var mı? Ön bahçe kapısından direkt arka bahçeye ve okula geçilebiliyor. Ama onun dışında hoşuma gitti, özellikle çok temizdi her yer ve çocuklar mutlu görünüyorlardı.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ayberke

Bende kreş bakarken gezmiştim.Beğenmiştim, ama benim takıldıgım noktalara sizde takılmışsınız.Ben birde sınıfların küçük oldugunu düşünmüştüm.Ama hijjen geldi bana ama çocugumu oraya göndermedim


olivia

Beklentiler ve öncelikler herkese göre değiştiği için okul tavsiye etmek zor iş ama Koşuyolu Okyanus gerçekten iyi bir okul.


Melody

Haklısınız herkesin öncelikleri farklı gerçekten. İnsan karar vermekte çok zorlanıyor, işin ucunda çocuğunu teslim edeceği yeri seçmek olunca..


tazgu

Melody merhaba,

Kızınızı Okyanusa gönderdiniz mi? Memnunmusunuz..


olivia

.Cevaplamak için Üye ol