Graco Symbio Puset kullanan var mı?

denizse soruyor: 3

Kızım içn henüz puset almadım. Graco Symbio puseti beğendim. Özellikle çift yönlü bir bebek arabası aradığımdan bana uygun geldi. Ama kumaşı ve kullanımı hakkında tavsiyenize ihtiyacım var. Zira internetten alacağım. Yani gören dokunan varsa onlarda yazabilir.Teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


ebruveduru

ben kullanıyorum ve cok memnunum.su anda kızım 5 haftalık sadece ana kucağını kullanıyoruz ama cok memnunum dediğim gibi.cok arastırma yapıp kararsızlıklar yaşayıp sonunda bunu tercih ettik .sormak istedigin bisey olursa mesaj gonder denizse.


denizse

aishvarya kraft twist'i ben yakından gördüm tekerlekleri falan çok büyüktü. Bunun tekerlekleri o kadar büyük değil sanırım Birde profilineki fotoğraf sana mı ait?


lucydiamonds

Ben de uzun araştırmalar sonucunda Graco Symbio Travel System almaya karar verdim. Diğerleriyle kıyasladığımda pek çok özelliği açısından başarılı. Bir kere hafif, tek elle kapanabiliyor ve hem ana kucağı hem de portbebesi mevcut. Üstelik üretim yeri Çin değil Lüksemburg. İnternette çok sayıda mevcut ama ben bir de kendim deneyerek almak istiyorum. Nerede bulabilirim bilen var mı?


Ürünün tanıtımı da şurada: http://www.youtube.com/watch?v=y7DVhcHABOg izlemenizi tavsiye ederimCevaplamak için Üye ol