şampuan ve vücut şampuanı

pegy soruyor: 8

bebeklerinize hangi ürünleri kullanıyorsunuz şampuan ve vücut şampuanın bir arada olduğu hangi markalar var?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


ema

nivea kullanıyorum.


berenimo

Bübchen kullanıyorum, vücut şampuanı da Bübchen aldık ama anneannenin sabunsuz olmaz ısrarı üzerine chicco sabun kullanıyoruz, vücut şampuanı dolapta bekliyor..


kedidirkedi

Nivea ya da Bübchen kullanıyorum.


gokalpileseyrialem

bebek teninin hassaalığı üzerine değiştirdiğim deterjanımdan sonra saç ve vucudu için aynı Forever living marka sabun kullanıyorum.Mümkün olduğunda kimyasalsız bir yaşam kurmaya çalışıyorum onun için.
Hamilelik annelik ve bebek bakımıyla ilgili tecrübelerimi paylaştığım bir blogum var.Deterjan,şampuan ve diç macunu için yazdığım yazımı ilginizi çekeceğini düşünere ekliyorum.
http://gokalpileseyrialem.blogspot.com/2011/12/organik-yasama-gectim-kimyasallara-veda.htmltiara

mustela stelaprotect cleansing foam, hem saç hem vücut için kullanılıyor, hipoallerjen bir ürün kokusuz. allerjik bir bebekse özellikle tavsiye ederim..


elifbe

Earth mama angelin sampuan ve vucut sampuaninin bir arada oldugu urunu var. Tamaman dogal. Cosmeticdatabase sitesinde soyledigi gibi icinde hic kimyasal yok ve puani 0. Yani en iyi puani almis.


Zumrut_Mert

dogdugundan beri jonson babinin yenidogan şampuanını kullanyorus cok da memnunus :)


aysecelik12

Eczacım önerdi. Bıobaby diye bir marka çıkmış ve eczanelerde satışı yapılıyormuş. Temizleme sıvısı , bebek yağı, losyon şampuan pudra.... her bebişe yönelik ürünleri varmış ve kullanan herkes çok memnunmuş. Hatta şampuanını özellikle önerdi. kullanan varmı ?


Cevaplamak için Üye ol