Acil fikir

BERaNA soruyor: 10

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


BERaNA

arkadaşlar yazın başlarında  bisikletten korkuodu  kızım binmek istemioyordu.Bir süredir araştırıorum .Bunlar arasında kararsız kaldım ..kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliorum..


polen

en alttakinin erkek versiyonu var bizde ,elden kontrollüyken iyi de pedal çevirerek kullanması çok güç sarfettiriyor,en çok önündeki sesli düğmelerini seviyorlar


asna

O yaştaki cocuk için bunların hic biri kullanışlı değil bence. Çok fazla gereksiz detaylar var, cocuk tek basına hareket ettiremiyor, özgür olamıyor. Bir de çuvallar para da istiyorlardir Allah bilir :) eğer cocuk severek binsin istiyorsanız, yasına en uygun olanı pedalsiz, iki veya uç tekerli, kendi basına rahatlıkla binip inebilecegi türden bir bisiklet bence.

Ornegin su fotograftakini ilk kızıma bu aylarda almıştım, o tepe tepe kullandıktan sonra ikinci ve şimdilerde gördüğünüz üzere üçüncü de bayilarak biniyor, hatta müsaade etsek onunla uyuyacak :)

http://instagr.am/p/PMMM8HEpMb/

Sevgiler


BERaNA

evde şuanda  playskool il arabam var onu kullanıo  dışarısı için araba  yerine kullanabileceğim bişi  lazım artık arabaya  binmek istemiyor ..


cano

berna yukarıda göstermiş olduğun bisikletleri bu aylarda pek kullanmazlar bizimkide aldık ama öyle duruyor bence farklı bir şey düşünün.cano

asna linkteki bisikleti nerden aldın ve kaç aydan kaç aya kullanbiliyor


duygununruzgari

bizde 2.tentelinin mavi kirmizisi var. cok severek biniyor.daha ufak kemerini takiyoruz mutlaka,ozellikle hayvan sesleri cikaran kornasina bayiliyor, sabahlari sitedekileri biz uyandirioruz :)


mert_mert

bende başkalarınınkine heves ediyor diye almıştım ebeveyn kontrollü ..ama cidden gereksizmiş 2 3 bindi ama öle uzunca gezme için hiçde uygun değil.bir sokak öte için ideal çünkü malum yollar kötü kontrol etmek zor oluyor tekeri havaya kalkıyor istediğiniz yöne gitmiyor çoçuk ön taraftan ayaklarını dışarı çıkarıyor bazen tekerin altına ayağıda giriyor gibi sorunlar oluyor ..ben aldığıma çok pişman oldum çünkü oğlum 2 3 binmesinden sonra inip kendisi itmeye başladı hiçde güvenli olmuyor tabi..şimdi evde tutuyorum sokağa çıkmıyoruz onunla ama kalabalıktan başka birşey değil biz 3 teker bisiklette aldık o daha faydalı en azından ufak ve evin heryerini geziyor şimdi ise 4 teker favorimiz :)) 4 tekeri sürdükten sonra 3 tekeride sürmeye başladı yoksa ayakla sürüyordu..jildando

http://www.pilsanshop.com/urun/pilsan-tirtil-bisiklet.aspx

bizimde tam değilse de boyle bir aletimiz var, yeğenimden kızıma ondan da oğluma kaldı, arka ebeveyn tutma yeri çıkıyor, çok çok küçükken kullanmıştık sadece, pek gerekli değil aslında. geçen yaz pedal çeviremiyordu ama ayakları ile iterek biniyordu, bu sene de pedallarıda çeviriyor. Kendi binip iniyor, parka da götürüyoruz, kullanışlı çok.


kiwi

Ben de pilsan tirtil bisiklet kullanıyorum vé kesinlikle herkese tavsiye ederim üstelik fiyatı da çok uygun ,oğlum çok severek biniyor parka hatta alışveriş merkezine bile onunla gidiyoruz ve diğerlerindeki gibi ayak dayama yeri cocuk büyüyünce tamamen yerinden çıkmıyor yorulunca istediği zaman ayağını dayayabilir,renkleri de çok güzel öyle çok paralar vermeye gerek yok zaten büyüyünce akulu bisikletlerden aldiracaklar


Cevaplamak için Üye ol