Bahcesehirde okul oncesi hazirlik??

orange04 soruyor: 3

Slm herkese,

Kizim 3 yasinda oyun grubuna,4 yasinda da devam ettigi alıştığı anaokuluna verdik bu yil .Bu ikinci haftası okulda.Seneye 66 ay piyangosu bize de cikti ,67 aylik olacak kızımin okula baslayip baslamayacagima bu sene sonundaki durumuna gore karar vermek istiyoruz fakat her ihtimale karsi hazirlik sinifi eğitimi alması acısından su an kendinden 3-7ay büyüklere anaokulu egitimi alıyor.Ama okulun oyun eğlence 3-5 ing kelimeden öteye gidemedigini görüyorum.Okulu değiştirmek istiyorum ve kampus icinde olmayan sadece anaokulu binasında hizmet veren bir yer bakıyorum.Kultur 2000 anaokulu var ,yabancı dil egitimi de oldukça iyi.bu okulda cocugu olan ya da hakkında olumlu ,olumsuz bir fikri,duyumu olan var mı acaba?Bir de tabi ilkokulunun alkentte olmasi sebebiyle ilköğretimi tercih etmeyebilirim orada.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


nilbahar

Akademi Kolejinin anaokulu, eski küçük şeyler anaokulu iyiymiş diye duydum. Ben anaokuluda bilfen vermiştim. Fazla yükleniyorlar diye aldım. Son sınıfında Joyful'a verdim. Bu seferde çok zayıf kaldı. 1. sınıfta Bahçeşehir Koleji'ndedik. Memnun kalmadım. Şimdi Akademi kolejinde.

Zamanında bile gitse geçen yıl çok ağlayarak ödev yaptık. 1. sınıfta Bşehir Koleji'ne verecekseniz eğer, anaokuludan başlatın. Anaokulundan gelenler daha başarılı oldu. Bilfen, anaokulundan gelenler ile diğerlerini ayırıyor.


canata

Bahçeşehir koleji yerine bilfene verebilirsiniz,çünkü eğitim vasatın altında.Aldıkları parayı haketmiyorlar.Devlet okulları iyi olanlarına verebilirsiniz.şikayetimvar.com bakın hangi özel kurum ne durumda inceleyin ilk önce.kolay gelsin


mell

Merhaba ,bende kizimi 2ay joyfull a yolladim fakat hic memnun kalmadim.ogretmenleri cok tecrubesiz.eylul donemibde bilfen e baslattim.simdilik hersey yolunda.Cevaplamak için Üye ol